Ћоше за LEGO коцкице > LEGO MOCs

Modern Warfare tematika

(1/4) > >>

Belgrade`s finest:
Ево нешто ново од мене, терористи-муџахедини:



И САЈ - специјалци, који штите уставно-правни поредак  државе од горепоменутих. Приметити како сваки специјалац има уникатни панцир:



Amerikanac nam je poslao support, koji smo cekali puna 2 meseca. Pre nego sto smo zatrazili support, Mixon i ja smo imali mini porudzbenicu od 70-tak dolara.

Deo supporta delim svim Legionarima. Po pravilu svaki Legionar dobice kompletnu opremu. Situacija je takva da nismo dobili puno, pa bolje da svako dobije ponesto.

Ima jos nesto, ovo oruzje i cela tematika nije "Family friendly" po TLG-u, tako da kada su izlozbe u pitanju, nije dozvoljeno da se donosi. Ljudi mogu da skupljaju za svoju dusu.

Mixon:
A ako napravimo miroljubivu scenu? Tipa otvorena vrata kasarne?  :)
A family frendly su im lopovi/kriminalci, a i oni policajci sa stitovima u fudbalskim setovima... Pa kauboji i indijanci, a da, oni se nisu ubijali do besvesti...

Belgrade`s finest:
Sever (Brickenburg - Rumunija) mi je tako objasnio preko mejla. Ima dosta istine u tome sto zboris, i stvarno nema logike, mozda Warfare nije originalni lego proizvod, pa nece da se "kite tudjim perjem".

Znaci originalne lego delove donosimo na izlozbu. Ja vec imam par vojnika, pistolja i Uzi iz Indiana jones tematike, to cu doneti.

Fiore:
Ja lično volim modern warfare, i treba da nabavim još takvih stvari i zbog strip serije. Mnogo kontradiktornih stvari ima u TLG tematikama.
Ja u svojoj priči hoću da prikažem realan svet, stvari koje se stvarno dešavaju.

Belgrade`s finest:
Evo nekih mojih radova od sinoc:


Plavci su klasicni panduri za razbijanje demonstracija, a tu je i ker. Desni s beretkom je zapovednik i specijalista s nozem. Pancir je unikatan, jer pokriva i ramena, sto ranije nije bilo u proizvodnji.

Ovi u crnom, su takodje specijalci, desni specijalac sa pilotskom kacigom je za buduci "Black Hawk down" projekat. Teroristi iz Cecenije su u izradi. Imacu i vojsku u tan-uniformi :)


Levi specijalac je tih, posto ubija sa samostrelom. Obe glave su skupe bas, platio sam ih oko 1-1.5e na Bricklinku. Crna glava je raritet

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju