Autor Tema: Моје сређивање коцкица  (Pročitano 1913 puta)

Septembar 27, 2014, 22:52:28
Pročitano 1913 puta

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Буразеру дозлогрдио хаос код мене, видео да сам у дефициту с класерима, па ми је поклонио 5 нових класера, а биће их још. Сваки озбиљан мокер дефинитивно мора имати класере, зиплок кесице и кутије.

Цео прошли викенд, и скоро цео данашњи дан сам сортирао по групама. И још ћу сутра наставити. Радним данима не могу због посла. Врло сам задовољан и срећан како је ово испало.

Транс-провидне коцкице пакујем у један класер, а остале су по бојама. Фали ми класер за браон, зелену и плаву и биће то то, што се тиче организације.









Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Septembar 27, 2014, 23:04:41
Odgovor #1

archy970

  • Gost
 :D To kod mene oduvek stoji spakovano u desetak velikih klasera, inace bi me zena izbacila iz stana. Nikad nije kasno, samo napred. Meni je tako mnogo lakse da se snadjem kad pravim nesto.

Septembar 28, 2014, 00:27:20
Odgovor #2

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191
Nemojmo o sredjivanju kockica, prethodna 4 dana čistim i perem neke kocke što sam uzeo na Limundu. Ruke mi se smežurale. ;D

Ja sam za sortiranje iskoristio milka displeje za čokolade, tja deo koji izgleda kao saće. Jedino što su velike skalamerije, ali srećom imam gde da ih podvučem.
Veći problem su mi sklopljeni setovi, pre svega brodovi, moraću da radim neke police da to praktičnije složim.

Novembar 01, 2016, 17:56:28
Odgovor #3

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Kupio 7 klasera samo za Technic, a tek sada krenuo da slikam... :) Mada mi fali jos jedan, taman kad stignu oni od 40 zuba sa Bricklinka














« Poslednja izmena: Novembar 01, 2016, 18:01:35 Belgrade`s finest »
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Novembar 01, 2016, 19:37:23
Odgovor #4

archy970

  • Gost
Kupuj velike klasere, veruj mi, i oni ce ti postati mali. Sada imas malo delova, ali kada ih budes nakupio, neces ih moci spakovati ni u velike klasere. Te male klasere koristi samo za sitne specificne delove koji ti nisu potrebni u ogromnim kolicinama.

Novembar 01, 2016, 19:39:55
Odgovor #5

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Sutra ili prekosutra idem u Dobanovce do jednog magacina, kupujem plasticne providne police za velike kocke. U njih cu da trpam ove velike kocke. A "ribolovacke" sitnice cu u ove male klasere.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!