Ћоше за LEGO коцкице > LEGO MOCs

Lehnikov kutak

<< < (2/6) > >>

archy970:
Mnogo dobre i zanimljive stvarcice pravis, vest si sa technic-om. Malo ljudi se bavi tom temom, zahteva puno rada i proba da bi se bilo savrseno. Sjajno ti to ide od ruke. Svaka cast.

Belgrade`s finest:
Свака част на детаљном опису и окаченим сликама. Још само и видео записи, па да видимо како функционишу.

Maksimus:
Evo ja ovde da ti pozelim dobrodoslicu!
Nisam imao puno prilike da radim sa Techics-om, ali ovo sto ti radis je stvarno odlicno!

Nadam se da cemo imati priliku da ovo vidimo i uzivo na nekoj od sledecih izlozbi?

Lehnik:

--- Citat: Maksimus  Jun 08, 2016, 15:21:02 ---Evo ja ovde da ti pozelim dobrodoslicu!
Nisam imao puno prilike da radim sa Techics-om, ali ovo sto ti radis je stvarno odlicno!

Nadam se da cemo imati priliku da ovo vidimo i uzivo na nekoj od sledecih izlozbi?

--- Kraj citata ---
Kasnim sa odgovorom,ne  zameri.Sto se izlozbi tice,ucestvovacu kad god mi  vreme i obaveze  dozvole,koje cu kreacije donositi zavisi pre svega od toga sta je  glavna tema izlozbe.Moguce je da cu donositi nesto od ovoga, samo unapredjeno.Trebalo bi napraviti sto vise pokretnih stvari kako bismo zainteresovali  radoznalu decu a sa njima i njihove roditelje , bake i deke ;)

Lehnik:

--- Citat: Belgrade`s finest  Jun 07, 2016, 23:36:11 ---Свака част на детаљном опису и окаченим сликама. Још само и видео записи, па да видимо како функционишу.

--- Kraj citata ---
Trenutno je sve u delovima a nemam nikakav snimak njihovog rada,ubuduce cu  snimati pa cu postavljati i snimke.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju