Ћоше за LEGO коцкице > LEGO MOCs

Made in Belgrade

<< < (2/46) > >>

Belgrade`s finest:

ove tri slike pozadi. na spratu ce biti kontrolna stanica. pogledati ove bele tile-ove sa knobom. odlicni su jer moze minifigura da se zabode dok hoda..




malo sam prosarao zidove s mason kockama koje mi je Hexx pozajmio

dvojica krimosa :)


'mesto ovog vikinskog stita, ide stari sat koji stize za par dana, bice u fazonu beograda iz tridesetih..


ovde ce da sede dve prodavacice karata


pogled ka blagajni (zamislite i putnike kako se guraju, i provlace pare ispod)


dve slike hola spolja (koji nema krov, niti nalepnice Beograd na cirilici na latinici, nit rimske brojeve, to ide kasnije)



Belgrade`s finest:



Stara čuka. Jedno 7 dana sam tražio na Bricklinku neki lep sat, od pre 100 godina :) jedva našao :)

Vrlo je slična ovoj dole. Prezadovoljan sam :)



Postavljam sliku kad su svi delovi spojeni (iako je glavni ulaz nezavrsen), namucio sam se da mi sve udje u kadar dok sam slikao:



Krenuo sam da gradim trotoar i travnjak, ispred stanice. Krov na holu sam zavrsio, fale mi neki detalji za vrh krova, al ce to brzo da se resi :)

travnjak sam ukombinovao sa zelenim i lime tajlovima, ideja je da u sredinu (rupu) zabodem neki cvet ili zbun.

uporedo s ovim, gradim i dodatnu veliku zgradu, kao ova sto je skroz desno na slici. cenim da ce ukupno biti oko 3m dugacko, a za sirinu cu natenane, kad uradim i perone s nadstresnicom :)







nesto sam i umotao u foliju, obzirom da je pala prasina, pa sam ocistio pre toga.

Miroslav:
Monumentalna gradjevina :)

Sad sam po prvi put video ono za vestern, mnogo mi se svidjaju odelca, većinu nisam nikada ni video.
I ja sam odrastao uz te filmove, zato sam i obožavao da se igram sa tom tematikom kad se pojavila u kockama.. Nažalost, zbog finansija čovek prosto mora da se okrene jednoj tematici da bi mogao da je isprati u željenom kvalitetu. Moji su gusari.. ;)

Belgrade`s finest:


Ako si ikada pogledao ovaj video, mogao bi da razumes koliko su "Kockice" daleko ispred drugih klubova u regionu. Pogledaj samo kako su "skinuli" Kazaliste, i ostale zagrebacke zgrade, izgleda bas monumentalno i masivno. Uvek sam zeleo da napravim nesto "nase", to mi je ideja vodilja :)

Miroslav:
Ja sam dosta razmišljao o Beogradu u miniskali, bukvalno mapa od lego kockica.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju