Autor Tema: Baseplateovi 48x48 iz NL radnje  (Pročitano 3934 puta)

Jun 14, 2014, 17:50:25
Pročitano 3934 puta

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Link do radnje:
http://www.bricklink.com/store.asp?p=ManieBricks



Mixon i ja uzesmo VELIKU masu ovih fudbalskih terena po 3.30 euro komad :)

Ostalo je jos dvadesetak, kome trebaju, nek me hitno kontaktira.

Postarina je na holandiju, obzirom da na srbiju kosta preko 20 eura, sto je skupo.

Odlicna cijena, gledajuci povrsinu. Kome nije bitno, jer se sve pokriva na izlozbama, nek uzme.

Doneo bi ih drugar iz amsterdama, na ljeto, ne znam tacno kad.
« Poslednja izmena: Jun 14, 2014, 17:52:20 Belgrade`s finest »
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Jun 14, 2014, 19:57:47
Odgovor #1

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191
Koliko ste ih uzeli?
Vidim da je preko 20 komada 3e, a preko 10 3.25e. Uključio bih se i ja sa nekih 4 ili 6, još uvek sam neodlučan.

Jun 14, 2014, 23:56:27
Odgovor #2

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Iz prve ture uzesmo Mixon i ja po 10.

Iz vecerasnje ture, uzesmo 20 kom, po 3 eur, to je 60 eura.

Tebi cu odvojiti 6 kom kao sto si trazio. Ovih ostalih 14 kom, cu odvojiti po potrebi ostalim Legionarima, koji zele da pokriju vece povrsine za Izlozbu.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Jun 15, 2014, 02:02:52
Odgovor #3

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191
Super, praviće se i stadioni! :isl:

Jun 17, 2014, 11:53:41
Odgovor #4

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
I tribine pored :)

Uglavnom, uzeli smo okruglo 40 baseplateova. Siping je 7 i nesto eura, na holandsku adresu. Problem je sto jos niko ne dolazi u Srbiju, a mrzi me da cekam :(
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Jun 24, 2014, 12:31:20
Odgovor #5

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Ostala su jos 3 baseplatea, treba li kome jos? Cena je prava sitnica ;)

U petak ili subotu ce biti placeno i poslato na ortakovu adresu u Amsterdamu.

Imaju i pruge za stari voz, povoljno:

« Poslednja izmena: Jun 24, 2014, 12:49:56 Belgrade`s finest »
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Jul 05, 2014, 00:06:53
Odgovor #6

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Placeno danas, salje sutra :) 40 baseplateova :) mosh mislit kako cemo da se sirimo na izlozbi :)
sad nema ko da mi kaze vise "Nemam na cemu da gradim" kada budu stigli :)
primera radi, ovih 40 kom su teski 10 kg. postarina do srbije ili madjarske je oko 45~50 eura. do holandske adrese, oko 8 eura.

prodavac me obavestio da ima jos 25 ili 28 kom, ja mu reko, ovo za sada je dosta, a posle videcemo :)
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Jul 05, 2014, 15:19:02
Odgovor #7

Mixon

  • Gost
Ja nemam gde da gradim!  :D

Jedva cekam da stignu! A onda ide recenuca ,, Ja nemam CIME da gradim!,,  8)

Jul 16, 2014, 20:16:37
Odgovor #8

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Danasnji info od drugara:

Prihvatio sam. Samo pogledaj na google kad idu ovi prevoznici iz amsterdama za beograd, lasta, bstours itd. u koje vrijeme i sa koje stanice, eventualno ih kontaktiraj jel moguce da se posalje paket. Pa mi javi posto sam ja ovih dana zbog posla u guzvi


Dakle, Mixone, mog'o bi da okrenes par telefona i da vidis neki najjeftiniji nacin da se to dopremi u BG (neki sofer i sl.) :) pa da krene gradnja! :) ja cu se raspitati takodje jel dolazi neko od drugara iz Amsterdama..

Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Jul 25, 2014, 12:33:15
Odgovor #9

Angeli

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 47
cena od 3 e je 25% jeftinija od najjeftinije koja moze da se nadje, bilo gde, po bilo kakvim dilovima/vezama i sl

Za one koji grade siroko, to je najbolja prilika, sem da ih dobiju za dzabe

bio sam na korak od toga da uzmem desetak, na srecu, stiglo je iz drugog izvora, besplatno

Ovo je mozda najbolji dil koji ste uboli do sada, definitivno se isplati, posebno ako sofer uzme 10-15e postarinu do bg-a (ako je srbin, da je moj paket u pitanju, bio bih sretan kada bi se nasli na 2000 din, sa tom tezinom i gabaritom)

Sledeci korak bi trebalo da budu pruge.

Jul 25, 2014, 12:49:44
Odgovor #10

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Upravo tako, a sve je to na konto mojih navijackih poznanstava koje imam sirom Evrope. Zasad smo stigli do toga da je Mixon iscimao neke bus agencije koje rade liniju Bg-Amsterdam, videcemo dokle smo stigli s soferima. Mozda naleti drugi ortak kolima, do Bosne, i ja ga castim. Posle cu ja lako iz Bosne preneti u BG. Stedi se svaki evro, da bi se dobilo sto vise kockica, za male pare.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Jul 26, 2014, 02:59:58
Odgovor #11

Angeli

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 47
cek, kako su navijacka poznanstva napravila da okaci basepalteove za tri eura? pritom, svako moze da ih kupi (znam da sam ja imao opciju, a nikad nisam navijao dalje od cukarickog, iz fotelje?)

Jul 26, 2014, 15:05:20
Odgovor #12

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191
Zoran je mislio na svog druga, pošto je pošiljka preuzeta na holandskoj adresi. Bricklink i cene ploča nemaju nikakve veze sa navijačkim poznanstvima.

Jul 27, 2014, 23:53:09
Odgovor #13

Angeli

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 47
a to da, najbolji nacin prenosa svega teskog je putem busa, pa preuzimanje na zmaju; to samo drugari mogu da urade, prodavci nece ici na bus stanicu i slati kockice

Avgust 21, 2014, 07:50:04
Odgovor #14

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Mixone, drugar nece dolaziti, moramo da skontamo sofera na relaciji Amsterdam - Beograd. Izlozba nam se blizi, a ovi bejzovi su nam jako bitni.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!