Legija - Klub ljubitelja LEGO kockica > Информације о клубу

Припреме за прву Изложбу лего клуба "Легија"

(1/3) > >>

Belgrade`s finest:
Још се не зна тачан датум и мјесто одржавања, али ће вероватно бити одржан у великом Тржном центру где циркулира велики број људи. Ова тема ће служити за то ради договора ко шта доноси, коју површину прекрива, маркетиншке активности и слично.

Miroslav:
Ja bih svakako odradio neku pomorsku bitku, uz moj postojeći "Red Beard Schooner" verovatno bih napravio još jedan brod od dve Barakude, koji bih umesto za pirate dodelio "Red Coat-ovima".
To ću prvom prilikom pregledati bricklink prodavnice po USA, pošto mi treba jarbola i možda još poneko jedro za taj drugi brod. Naravno, po koje ostrvce i još štošta čisto da se upotpuni ta scena. ;)

Kontam da bi druga polovina Jula bila dobro vreme za taj dogadjaj, pošto sumnjam da će mnogo ljudi biti po tržnim centrima tokom SP-a. Ako grešim, prihvatam zamerku. :)

Mixon:

--- Citat: Miroslav  Maj 30, 2014, 00:28:51 ---Ja bih svakako odradio neku pomorsku bitku, uz moj postojeći "Red Beard Schooner" verovatno bih napravio još jedan brod od dve Barakude, koji bih umesto za pirate dodelio "Red Coat-ovima".
To ću prvom prilikom pregledati bricklink prodavnice po USA, pošto mi treba jarbola i možda još poneko jedro za taj drugi brod. Naravno, po koje ostrvce i još štošta čisto da se upotpuni ta scena. ;)

Kontam da bi druga polovina Jula bila dobro vreme za taj dogadjaj, pošto sumnjam da će mnogo ljudi biti po tržnim centrima tokom SP-a. Ako grešim, prihvatam zamerku. :)

--- Kraj citata ---

Mozda bismo mogli da napravimo pomorski gradic... Tu cu se ja potruditi malo, uz kombinovanje i tvojih setova, ustvari, s obzirom da ih imas vise od mene, bice kombinovanje mojih sa tvojim setovima! Inace, moji vojnici imaju drugacije uniforme, totalno u mom fazonu, pesadija, konjica i mornarica, mozda skockam i artiljerce. Napravio sam i razlicite ,,gradjane,, za taj period.

Slab sam baseplateovima za gradjenje i da treba mi jedno 20 ak pusaka iz tog doba!

Belgrade`s finest:
Ono sto donosim po tematikama:
1) Castle setovi iz perioda 1986 - 1993
2) Piratski setovi s vojnicima, piratima i urodjenicima
3) Western setovi (komplet)
4) City tematika
5) GZ Stanica od 15.000 kockica (MOC) 3 x 1.5 metra
6) Train postavka s 6 kompozicija, ukljucenih u gornji MOC

Train setovi:

Miroslav:
Dobro, koliko sam do sada kapirao poentu izložbe u tržnom centru, tamo bi trebalo da što više toga prikažemo na što manjem prostoru?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju