Ћоше за LEGO коцкице > LEGO MOCs

Profine MOC i LDD kreacije

(1/13) > >>

Profa21:
Ovaj post ostaje za sređivanje kasnije :)

Profa21:
Pozdrav drugari  :) Došao je red da i ja započnem svoju temu.

Zaboravljena Laguna, naziv je ovog moc-a.

U pitanju malo utvrđenje na obali mora. Nažalost, imam samo jednog vojnika, a u ovom mocu bi trebalo da ih ima barem još 1 do 2, kao i jedan oficir.
Cela osnova je izdignuta, veličine 12x24, a izgrađena od plejtova ne većih od 4x8. Nedostaje par detalja, kao i jedan mini dok. Ipak, odlučio sam da slike podelim sa vama :)





















Miroslav:
Lepo izgleda, obožavam taj "klasični" prizvuk.
Jedino mi možda deluje nepraktično da takva čvrsta gradjevina bude izdignuta na stupcima, treba mi neka čvršća potpora. :P

Mixon:
Svidja mi se! I ja, kao i Miroslav volim stari stil gradnje!  :D Nadji figure adekvatnih boja, a ja cu ti napraviti stikere za torzo, pa ces imati vojsku!  :)

Profa21:

--- Citat: Miroslav  Jul 21, 2014, 19:16:35 ---Lepo izgleda, obožavam taj "klasični" prizvuk.
Jedino mi možda deluje nepraktično da takva čvrsta gradjevina bude izdignuta na stupcima, treba mi neka čvršća potpora. :P

--- Kraj citata ---

Hvala  :) Potpuno si u pravu sve. Jednostavno, želeo sam više na manje, pa je tako ispalo  ;D


--- Citat: Mixon  Jul 21, 2014, 23:13:19 ---Svidja mi se! I ja, kao i Miroslav volim stari stil gradnje!  :D Nadji figure adekvatnih boja, a ja cu ti napraviti stikere za torzo, pa ces imati vojsku!  :)

--- Kraj citata ---

Hvala :)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju