Ћоше за LEGO коцкице > LEGO MOCs

Kapetan Miroslav i Svet Gusara

(1/7) > >>

Miroslav:
Evo prve prinove za moju temu. U pitanju je modifikacija dva istovetna broda "Red Beard Runner-a" u sada novi "Red Beard Schooner".
Još ću ga napuniti nekim sitnim detaljima i pre svega malom gomilom gusara, ali sam morao da ga bacim u promet. :)

Nažalost, nisam se setio da slikam brod pre modifikovanja, pa kačim tudju sliku.


Na dnu se nalaze slike gde se vidi poredjenje sa "Imperial Flagship-om", čisto da se stekne pravi utisak o veličini broda.
IMG_5326 by mrek14, on Flickr
IMG_5327 by mrek14, on Flickr
IMG_5328 by mrek14, on Flickr
IMG_5332 by mrek14, on Flickr
IMG_5333 by mrek14, on Flickr
IMG_5335 by mrek14, on Flickr
IMG_5336 by mrek14, on Flickr
IMG_5337 by mrek14, on Flickr
IMG_5340 by mrek14, on Flickr
IMG_5341 by mrek14, on Flickr
IMG_5343 by mrek14, on Flickr
IMG_5345 by mrek14, on Flickr
IMG_5346 by mrek14, on Flickr

Belgrade`s finest:
Захтјевна је пиратска тематика :) Обзиром кад се гради брод, сваки део мора бити унапријед испланиран. Што се тиче пејзажа, ту већ има простора за спонтаност, никад не знаш на крају како ће да испадне :)

Надам се да имаш још неке идеје, можеш да направиш док, с полузавршеним бродовима (корита и још понешто), као пиратско бродоградилиште

Miroslav:
Prvom prilikom ću kvalitetnije isfotkati ovaj brod, pošto je daleko lepši sa odradjenim enterijerom i posadom. :)

Svašta planiram, ali će delovi i nabavka istih najviše uticati na kreacije. Do tada ću nadogradjivati postojeće setove, ali tome ću moći više da se posvetim kad prodje trenutna frka na poslu. :)

Hlapen:
"Mala gomila gusara" me uvek asocira na one nesrećnike iz Asteriksa, omiljeni mi je crnac osmatrač, koji ne zna da kaže "r".

C'ni se mo'e od 'imljana! ;D

Miroslave, tvoji gusa'i nisu nesrećnici, imaju opasan brod.

Miroslav:
Ja ne znam da kažem R, tako da si ga dobro pogodio. :)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju