Autor Tema: PaB iz Beča (Donauzentrum) i Nirnberg (Breite Gasse)  (Pročitano 3848 puta)

Maj 25, 2014, 14:50:58
Pročitano 3848 puta

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Na ovoj temi, možemo organizovati zajedničke nabavke. Imam nekoliko drugara u Beču, i jednog dobrog u Nirnbergu, i trećeg u Frankfurtu. Sve to je bez ikakve provizije.

Link do inventara u beču:
http://www.brickbuildr.com/view/pab/side/off/122/

Inventar u nirnbergu:
http://www.brickbuildr.com/view/pab/side/off/62/
« Poslednja izmena: Maj 25, 2014, 14:53:33 Belgrade`s finest »
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Maj 25, 2014, 14:51:22
Odgovor #1

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Evo nekoliko slika sto sam opalio telefonom u toj radnji u Nirnbergu. Narocito mi je bilo interesantno sto ima jedan sto s kockama, gde roditelji dovode decu da se igraju. Ne moraju nista da kupe, ali mogu da osete prednosti ove vrhunske igracke :)

Ah da, nevermind. dok sam ja punio case, pokusavajuci da nabijem do nekih 105% iskoriscenosti (5% vise od klasike), jedan lik od 30-35 godina je pipkao najnovije figurice (kesice) iz Simpsonove serije. Posto nije nasao to sto treba, ljubazno je zamolio osoblje da mu donesu drugu punu kutiju od 60 kom. tu je nastavio da pipka sve do momenta dok nije nasao sta zeli :) dakle, osoblje je izuzetno susretljivo ;)











































Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

April 06, 2015, 18:48:11
Odgovor #2

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
http://www.brickbuildr.com/view/pab/side/off/62/

Ortak bi sutra trebalo da skokne do ove radnje, pa ce uzeti 2-3 case. Najvise su zanimljivi ovi dark tan 2x2 tajlovi kojih ima malo, al ako neko nesto hoce nek blagovremeno javi. Odranije se samo Archy javio preko mejla.

Donosenje je krajem meseca ili pocetkom maja.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

April 06, 2015, 19:22:01
Odgovor #3

Maksimus

  • LEGiOnar
  • Patricij

  • Van mreže
  • ******

  • 707
Ako moze da se bira ja bi jednu mesanu po 1/4 case od
red tile 2x2
yellow tile 2x2
black tile 1x8
lime tile 1x2
i jedno 8 listova palme

April 06, 2015, 19:58:27
Odgovor #4

archy970

  • Gost
Jel moze meni jedna casa
1x1x5 white brick .... 24 komada
i ostatak case nek dopuni sa Dark Tan tile 2x2

April 06, 2015, 21:09:40
Odgovor #5

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Јавићу шта сам урадио, пошто се ортак не разуме у лего, па ћу му некако дочарати преко слика шта да купи и како.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

April 06, 2015, 21:13:01
Odgovor #6

archy970

  • Gost
ok, ako ne uspes onda samo jednu casu dark tan tile 2x2.

April 27, 2016, 20:10:06
Odgovor #7

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Novembar 09, 2016, 20:40:49
Odgovor #8

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Danasnje slike iz Donauzentruma koje je burazer slikao:















Veceras se pravi porudzbenica, a sutra se ocekuje ponovni odlazak u PaB
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Novembar 28, 2016, 10:13:59
Odgovor #9

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Sledeceg ponedeljka se ide u Bec, a povratak je u sredu. Ako neko nesto zeli da naruci bez ikakve provizije, nek mi posalje PP/mejl s detaljima.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Decembar 13, 2016, 20:28:18
Odgovor #10

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
http://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?P=58118#T=S&C=85&O={%22color%22:85}

Sredinom januara, a mozda i ranije ici ce se opet u PaB radnju, nadajmo se kupovini vise ovih produznih kablova. Ako nekom treba jos nesto, neka javi.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

April 03, 2017, 22:29:29
Odgovor #11

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Odlazak u PaB radnju se ocekuje nekoliko dana pre Vaskrsa. Ako nekom treba nesto, nek javi.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!