Autor Tema: 79000 Riddles For The Ring  (Pročitano 1188 puta)

Novembar 01, 2015, 13:20:54
Pročitano 1188 puta

Profa21

  • Patricij

  • Van mreže
  • **

  • 693


Predstavljam vam najmanji set iz prvog talasa Hobbit Lego setova. U pitanju je set 79000 Riddles For The Ring  :)

Set je iz 2012. godine. Ima 105 delova. Dve minifigure: Bilbo Bagins i Golum.

Sam setić nije preterano zanimljiv, niti igriv. Osim u slučaju da posedujete još neki od većih setova iz LOTR/Hobbit teme.
Kutija krije Goluma, malu pećinu i čamčić, koji pripadaju Golumu, jednu srebrnu ribu koja pripada imaginarnom jezercetu, Bilba koji sa sobom ima Žalac i prsten koji pripada obojici bar po malo  :D

Ja nisam imao sreće sa kutijom u transportu. Pogledajmo slike:

01: Prednja strana kutije:


02: Zadnja strana kutije:


03: Nešto sa ove slike me je iznenadilo. Komponente su, pored već poznatih zemalja, proizvedene i u Hong Kongu i Švedskoj. To nisam znao. Inače, same kockice, kao i figure su vrhunskog kvaliteta. Spoj kockica je čvrst i nema odstupanja u boji.


04: Evo i sadržaja kutije.


05: Moje uputstvo je uspelo da preživi u onakvoj kutiji  :)


06: Među poslednjim stranicama uputstva možemo da primetimo i likove koji se pojavljuju u ovom talasu Hobbita.


07: I druga strana.


08: Manja kesica.


09: I njen sadržaj.


10: Veća kesica.


11: I njen sadržaj.


12: Kao što ste primetili, Golum dolazi dodatno zapakovan.


13: Evo i svih delova na okupu.


14: Naši junaci: Golum i Bilbo Bagins.


15: Bilbo ima dva lica.


16: I jedna fotka od pozadi.


17: I u punoj ratnoj opremi. Mogli su da dodaju i jedan braon štap u set. Čini mi se da on nedostaje u trenutku kada Golum pokušava da mlatne Bilba. Ili sam nešto umislio  :D


18: Slaganje setića. Malo igranja nije na odmet  ;D 


19: I ceo setić u jednom kadru. Golum može da stoji na vrhu pećine.


20: Sa zadnje strane.


21: Golum u čamčiću.


22: I sa prednje strane. Da li ste primetili da je prsten promenio mesto na prethodnoj slici??  ;D


23. Setić poseduje čak 8 rezervnih delova. Među njima su dodatni prsten i dodatni mač/bodež! Jupi! :)


I za kraj, par mojih ocena.

Igrivost: 3
Figure: 5
Kvalitet kocaka: 5+
Rezervni delovi: 5
Cena: 3
Ukupna ocena: 4-

Do sledeće recenzije: Pa pa   :D