Autor Tema: GBC  (Pročitano 12483 puta)

Oktobar 02, 2016, 20:50:16
Odgovor #15

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191
Naravno, vreme je sve. I ja bih se najradije upustio u kinetički deo, ali znam da od toga trenutno nema ništa.
Možda u nekom narednom periodu, sada su fiksirani elementi prioritet. :D

Oktobar 02, 2016, 20:50:52
Odgovor #16

archy970

  • Gost
Evo i jednog snimka oba modula.

« Poslednja izmena: Oktobar 02, 2016, 22:04:00 archy970 »

Oktobar 02, 2016, 20:57:03
Odgovor #17

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191
Link ti nekako nije dobar i video ti je namešten na privatan, pa ne mogu da mu pristupim drugačije.

Oktobar 02, 2016, 21:00:47
Odgovor #18

archy970

  • Gost
Kod mene je ok, mogu da ga pregledam. Mozda ga Youtube jos nije otvorio za javnost dok ga ne odobre.

Oktobar 02, 2016, 21:17:46
Odgovor #19

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191
Nema sta youtube da odobrava, može samo naknadno da ti ga skinu ako ne valja.
Treba samo da ga promeniš sa privatnog na javni.

Oktobar 02, 2016, 21:23:47
Odgovor #20

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Нашао лоптице. Сутра Арчију шаљем 30 белих и 1 наранџасту. Михајлу шаљем такође 30 белих. Ја ћу својих 40 лоптица сачувати за неке своје модуле. Још не знам шта ћу направити, ал оно прво сигурно. Кренућу од мале креације.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Oktobar 02, 2016, 21:33:06
Odgovor #21

archy970

  • Gost
Jel sad ok?

Oktobar 02, 2016, 21:36:22
Odgovor #22

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
И даље је приватан...



Подеси на Public
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Oktobar 02, 2016, 22:05:34
Odgovor #23

archy970

  • Gost
Sredio

Oktobar 02, 2016, 22:07:17
Odgovor #24

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Svaka cast Arcijuse, odlicno fercera!
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Oktobar 02, 2016, 22:19:37
Odgovor #25

archy970

  • Gost
To su dva i imam naprapljeno jos dva od kojih me jedan zeza ali cekam lopte da ustelujem i njega a onda cu postaviti snimak sva cetiri u nizu.

Oktobar 02, 2016, 23:37:04
Odgovor #26

Profa21

  • Patricij

  • Van mreže
  • **

  • 693
Super su! :)

Oktobar 03, 2016, 01:28:44
Odgovor #27

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191
Seksi :D

Oktobar 04, 2016, 03:02:31
Odgovor #28

Angeli

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 47
hej, nije, Akiyuki ne ostavlja uputstva, vec su se ljudi skupili i pokusali da provale kako je napravio, pa kad radi, naprave uputstvo :)

Inace je covek revolucionirao GBC

Medjutim, imam problem

Posle nekog vremena sve moje sklopke se ugase. Prevezao sam ih na ispravljac, tako da pretpostavljam da je snaga ispravljaca u pitanju, ali ne pogonim vise od tri motora sa njim, tako da i dalje ne znam sta ga muci

...moguce je da je problem u stotinjak zupcanika koje pogone ta tri motora, ne racunajuci GBC konstrukciju

Problem sa Akiyukijem je sto bi trebalo da inspirise da ljudi osmisle svoje nacine prenosenja loptica, ali uglavnom svaki koji vidim na izlozbama prepoznam kao Akiyukijev rad, a ako ne prepoznam, kasnije se ispostavi da ipak jeste

Napravili smo bas dugu pricu o tome u Portugalu, kada sam bio na Fan Weekendu ove godine, sa Maiko, i pokusali da ubacimo vodu kao pogon, medjutim covek ima  iskustva, i predvideo je da ce se prasina lepiti za njih, i tako smo dosli do kompresovanog vazduha.

googlujte Maico, covek pravi sjajne stvari, ali su nazalost sve varijacije na temu Akiyukija. On me je i upoznao sa njime.

Ako neko od vas planira da ide na Skaerbaek 2017, moze da se prijavi kod coveka, covek ppoklanja po par stotina loptica svakom ko se usmeno obaveze da ce doneti modul na izlozbu - bilo koju izlozbu, a posto postoji omgucnost da Lugs United postane Fan Weekend Belgrade, covek ce verovatno doci - to znaci da ne mora da se putuje cak do Danske da bi se ispunila rec.

Moj savet je kontakt sa njim. Malo je ekstreman po pitanju blesavljenja, ali je ok lik :)



Ako hocete, mozemo spojiti module na LU 2017 Sa svoje strane, sem modula, mogu da prilozim i par stotina fudbalskih loptica, a ako se dogovorimo i napravimo nesto zaista impresivno, onda do 1000 loptica.

Predlozio bih da GBC projekat vodi vas klub, posto ste se dosta udubili u temu

Oktobar 06, 2016, 22:08:33
Odgovor #29

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Svidja mi se u nacelu tvoja ideja sto se tice prezentacije GBC-a sledece godine na LU2017.

Sto se tice problematike s technicom i sklopkama, mozes da se konsultujes sa Archijem, verujem da ima vise iskustva, posto je napravio bar 6 modula.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!