Autor Tema: Pozdrav od Stanislava!  (Pročitano 1354 puta)

Jul 22, 2014, 15:45:13
Pročitano 1354 puta

stanislaw

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 60
Zdravo svima!
Konačno nađoh vremena da se prijavim i na ovaj novi forum.
Mislim da je dobar deo ovde prisutnih već imao prilike da čuje za mene. Neke sam imao čast da upoznam preko drugih foruma, sa mnogima sam se tokom ove godine nažalost mimoišao. Zovem se Stanislav, imam 35 godina, radim kao IT konsultant (trenutno na Tajvanu) i Lego dark ages definitivno sam napustio u jesen 2011. godine, kada sam na radu u Nemačkoj prvi put u životu prošao kraj Lego Pick-a-Brick radnje  :)
Definitivno nisam baš neki MOC-er, mada sam imao jedan nagrađen rad (Palata federacije u mikroskali) na konkursu Skockanih na temu građevine Srbije. Više sam kolekcionar, s obzirom da sam kao klinac u ono veselo vreme osamdesetih pre interneta, često gubio vreme gledajući štampane kataloge iz tadašnjih Lego setova... I mislio kako bi bilo lepo da imam sve to... A onda sam mator otkrio Bricklink i krenuo da skupljam iz delova... Ubrzo sam skoro sakupio Classic Town iz perioda 1978-83 (izuzev nekih ekskluzivnih setova za pojedina tržišta) a sada se bavim 12V Lego železnicama - a nisam još pronašao na našim prostorima nikog drugog da piše o tome, a kamo li koristi. Naravno da su današnji Lego PF vozovi praktičniji, ali osećaj kada odvrnete trafo a više vozova krene istovremeno - jedinstven je (moj sin bi dodao - pod uslovom da se ubrzo sudare...)
Puno pozdrava svima na Legiji, u nadi da ćemo jednog dana, kada se skinem sa putovanja, u društvu da opičimo železnicu ili šta drugo...   

Jul 22, 2014, 20:44:45
Odgovor #1

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191
Pozdrav Stanislave i dobrodošao u novu družinu! :)

Jul 22, 2014, 21:26:08
Odgovor #2

Profa21

  • Patricij

  • Van mreže
  • **

  • 693
Zdravo Stanislawe  :)

Jul 22, 2014, 22:18:57
Odgovor #3

LEGOZEMUNAC

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 38
  • Lični tekst
    Everything is possible !

Stanislavee odkad te nisam cuo  :D

ALL GREAT THINGS ARE SIMPLE ,
AND MANY CAN BE EXPRESSED IN SINGLE WORDS
FREEDOOM,JUSTICE,HONOR,DUTY,MERCY,HOPE

Jul 22, 2014, 22:23:15
Odgovor #4

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Dobrodosao Standzo! Osoba tvojih kvaliteta, sposobnosti i elokvencije, je uvek veoma dobrodosla kod nas! :) Hvala sto si prihvatio poziv, i nadam se, da ce ova nasa prica s tobom biti mnogo bolja nego igde drugde, pogotovo sto smo ti i ja poslednji mohikanci kad su lego klubovi u pitanju (mi jedini vec imamo iskustva i staza u prva dva srpska kluba, sto je mali paradoks), i da ce nam to iskustvo pomoci da budemo jos bolji, da otklonimo nedostatke i mane, a saradnju svakako unapredimo na visi nivo. :)

Sto se tice tvoje lego 12v kompozicije i ostalih starijih rariteta, jedva cekam da ih izlozimo, semafori koji zmirkaju pri prolazu voza su vrhunski. imamo poziv za proslavu godisnjice zel.muzeja u septembru (treba jos potvrditi s glavnim bajama iz Muzeja), eto prilike da uskoro sjajno saradjujemo i u ovom klubu.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Jul 22, 2014, 23:02:54
Odgovor #5

Hlapen

  • Gost
Dobro došao, Mohikanče!  :isl:

Jul 23, 2014, 08:21:44
Odgovor #6

Mixon

  • Gost
Pozdrav druze!  ;)

Jul 24, 2014, 19:02:34
Odgovor #7

Mishkoni

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 28
Pozdrav i od mene.  :)