Autor Tema: Nadam se da cemo (se) lepo slagati :D  (Pročitano 1525 puta)

Septembar 19, 2014, 06:52:55
Pročitano 1525 puta

LEGOlas

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 3
Pozdrav svima, ja se zovem Aleksandar i sa Vracara sam.

Od malena sam okruzen Lego kockama i mogu da kazem da su u prilicnoj meri uticale na moje vaspitanje i ponasanje u zivotu :)
Za vas klub i forum sam saznao u TC Stadion, kada ste me oduvali izlozenim setovima i nacinom na koji ste ih prikazali :) bukvalno sam hteo da uskocim i ponesem sve sa sobom  :D

elelm, dosta dugo nisam nabavio novi set i "igrao" se sa Legom, ali s obzirom da ste vasom izlozbom probudili u meni onu staru strast prema kockicama, razmisljam da se "aktivno" vratim u Lego svet :)

Toliko za sad, da ne davim,
Pozdrav svima, nadam se lepom druzenju :D

Septembar 19, 2014, 07:38:05
Odgovor #1

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Добродошао! Близу смо иначе, ја сам с Лиона :)

Могао си да понесеш неку врећу, па да ускочиш ко Баја Патак  :D

Него, напиши које су ти омиљене теме и шта имаш од сетова, можеш колекцију окачити на Бриксету :)
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Septembar 19, 2014, 07:48:11
Odgovor #2

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191
Dobrodošao Aleksandre!

Znam koliko je lako ponovo se zaludeti sa igračkom iz detinjstva, sada više u vidu hobija.
To sam osetio na sopstvenoj koži. ;)

Septembar 19, 2014, 08:09:44
Odgovor #3

archy970

  • Gost
Dobrodosao imenjace. Mogu samo da potvrdim ono sto je Miroslav napisao ovde gore. Ne sekiraj se za godine, ovde sam najstariji ali I dalje pakujem kockice. ;)

Septembar 19, 2014, 08:40:02
Odgovor #4

LEGOlas

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 3
Haha hvala svima na dobrodoslici, vidim da je ovde jako lepa atmosfera, pa mi je drago sto sam se pridruzio :)

nisam ja toliko mator , 87mo sam godiste, nego je problem slobodno vreme, tj. nedostatak istog, za bavljenje ovim lepim hobijem ...

elem, potrudicu se prvom prilikom da podelim sa vama informacije o kolekcijama i setovima koje posedujem. Dosta toga raznovrsnog imam, 2 gusarske galije, jedan zamak kraljevske garde, nekolicinu policijskih setova, itd, imam i dosta 'singl' kockica, pa sam dosta puta sam svoje kreacije smisljao :) omiljene su mi upravo gusari protiv gardista teme, indijanci i divlji zapad, i ne dosanjana na zalost zeleznica, tj vozovi, ali u svetlu ponovo probudjenih interesovanja, trudim se da ispravim tu nepravdu  :D

Septembar 19, 2014, 08:45:29
Odgovor #5

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Какву неправду? Што су ти својевремено родитељи уместо железнице купили брод? Не може и јаре и паре  :D
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Septembar 19, 2014, 09:05:55
Odgovor #6

Mixon

  • Gost

Septembar 19, 2014, 10:05:32
Odgovor #7

LEGOlas

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 3
@Belgrade's finest хахаха е нека си ми рекао :-D

@Mixon - хвала :-)

Колико се сећам почетком 2000тих је већ постала доста слабија понуда тиx већих сетова (тада се негде затворила радња у Београђанци, која је мени била синоним за Лего :-( ), па због тога највише не дођоше возови на ред....

Septembar 19, 2014, 11:22:26
Odgovor #8

Maksimus

  • LEGiOnar
  • Patricij

  • Van mreže
  • ******

  • 707
Dobro dosao!

Drago mi je da smo dobili jos jednog clana, pogotovu ako je za to zasluzna nasa izlozba!

Septembar 19, 2014, 21:36:41
Odgovor #9

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191
Meni je sinonim za Lego kocke bio u Starom Merkatoru, posle toga Sava Centar i naravno čiča iz Hippopotamusa.