Autor Tema: Кинез с фалинкама  (Pročitano 9851 puta)

Januar 03, 2015, 13:21:00
Odgovor #15

Mixon

  • Gost
Sje.a kravu, sad nece moci da daje mleka.  :D :D :D :D :D :D :D

Hoce! Sad ce jos bolje da daje!  ;)

Inace, za pocetak, jedna ce da promeni pol! Planiram od krave da napravim kravca!  :D :D :D :D

Januar 03, 2015, 13:26:49
Odgovor #16

archy970

  • Gost
Sje.a kravu, sad nece moci da daje mleka.  :D :D :D :D :D :D :D

Hoce! Sad ce jos bolje da daje!  ;)

Inace, za pocetak, jedna ce da promeni pol! Planiram od krave da napravim kravca!  :D :D :D :D

Bas bih voleo da vidim kako ces da mu izvedes "muskost"  :D :D :D :D :D :D

Januar 03, 2015, 14:06:11
Odgovor #17

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191
Nemoj Mixone, molim te nemoj. Ili bar nemoj da opisuješ ovde. :D


Inače odlična vest za silom izvršenu modifikaciju slepljene krave, to će se svakako testirati kada stignu.
Ta peta je previše dobro zalepljena, tja nezgodno?

Januar 03, 2015, 14:28:20
Odgovor #18

Mixon

  • Gost
Nemoj Mixone, molim te nemoj. Ili bar nemoj da opisuješ ovde. :D


Inače odlična vest za silom izvršenu modifikaciju slepljene krave, to će se svakako testirati kada stignu.
Ta peta je previše dobro zalepljena, tja nezgodno?
Mislim da je ulio previse lepka, i donji deo je dosta uhvatio! A i malkice sam nazuljao ruke! Sto ne znaci da necu i dalje pokusavati!  ;)

Januar 03, 2015, 14:37:01
Odgovor #19

Mixon

  • Gost
Nemoj Mixone, molim te nemoj. Ili bar nemoj da opisuješ ovde. :D


Bez brige! Necu vam cak ni spomenuti da ce vime morati da se odstrane, tada cemo dobiti vola, a onda cemo dodati hm... Pa znate vec, da bi bio Bik. Necu vam reci ni da cu je ofarbati u crno, i prelakirati posle (cisto eksperimentalno da vidim da li ce se od igre ljustiti boja)... Naravno ovo necu potkrepiti ni jednom fotografijom. Zato ostanite bezbrizni, jer necete znati da krava ide na plasticnu operaciju (vise operaciju, nego sto je plasticna)

Januar 03, 2015, 15:51:41
Odgovor #20

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Bem mu miša, znam za izreku "Da baba ima kuPac bila bi deda" :) Moram da vidim uživo šta si to uradio s kravama.. epohalno otkriće :) svima si nam uštedeo 4 eura razlike po kravi :) Nije jednsotavno puknut 5 eura po netaknutoj kravi :) znači, Kinez nam je dosta ušparao love :)
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Januar 03, 2015, 16:11:32
Odgovor #21

Mixon

  • Gost
Bem mu miša, znam za izreku "Da baba ima kuPac bila bi deda" :) Moram da vidim uživo šta si to uradio s kravama.. epohalno otkriće :) svima si nam uštedeo 4 eura razlike po kravi :) Nije jednsotavno puknut 5 eura po netaknutoj kravi :) znači, Kinez nam je dosta ušparao love :)

I to da nijesvestan! Jedno je kineski lepak, ali jedno je i srpska masa puta ubrzanje!  :D   Masu ste mi videli, a posto je led napolju, skidamo komponentu trenja, tako da mi ni ubrzanje nije lose!
(sad ce Archi ponovo da se smeje...)

UZIMAM JOS 20 KOMADA KRAVNATE DIVLJACI!

Januar 03, 2015, 16:12:37
Odgovor #22

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191
Vidim da mi naš bulk ove godine dobijamo od žutih ljudi. Samo da mi Moravu ne popiju..

Januar 03, 2015, 16:14:33
Odgovor #23

Mixon

  • Gost
Vidim da mi naš bulk ove godine dobijamo od žutih ljudi. Samo da mi Moravu ne popiju..
Mogu samo da je piju, ali znamo cime ce da se napiju! Odnosno sta ce da popiju ;)

Januar 03, 2015, 17:26:38
Odgovor #24

archy970

  • Gost
Bem mu miša, znam za izreku "Da baba ima kuPac bila bi deda" :) Moram da vidim uživo šta si to uradio s kravama.. epohalno otkriće :) svima si nam uštedeo 4 eura razlike po kravi :) Nije jednsotavno puknut 5 eura po netaknutoj kravi :) znači, Kinez nam je dosta ušparao love :)

I to da nijesvestan! Jedno je kineski lepak, ali jedno je i srpska masa puta ubrzanje!  :D   Masu ste mi videli, a posto je led napolju, skidamo komponentu trenja, tako da mi ni ubrzanje nije lose!
(sad ce Archi ponovo da se smeje...)

UZIMAM JOS 20 KOMADA KRAVNATE DIVLJACI!

 :D :D :D :D :D :D :D :D Ala ces da se zanimam da lepis pimpeke!!!  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
« Poslednja izmena: Januar 03, 2015, 17:31:01 archy970 »

Januar 03, 2015, 19:02:30
Odgovor #25

Mixon

  • Gost
Odgovorno tvrdim da kravu nije nista bolelo!
Yavrsen je proces, sada se farba susi, a slike kad me ne bude mryelo da ih pokayem!  :D

Januar 03, 2015, 19:12:27
Odgovor #26

Maksimus

  • LEGiOnar
  • Patricij

  • Van mreže
  • ******

  • 707
Ja sam za to da svi uzmemo po 2-3 krave pa da posle rentamo Mixonovog bika za oplodnju!
To ce biti toliko teladi do kraja godine da cemo doodine mi poceti da prodajemo krave! :D

Januar 03, 2015, 19:24:06
Odgovor #27

archy970

  • Gost
Yeeee, otvaramo farmu krava a Mixon ce biti zaduzen za bikove.    ;) :D :D :D

Januar 04, 2015, 10:25:42
Odgovor #28

Mixon

  • Gost
Ja sam za to da svi uzmemo po 2-3 krave pa da posle rentamo Mixonovog bika za oplodnju!
To ce biti toliko teladi do kraja godine da cemo doodine mi poceti da prodajemo krave! :D

Vidi ga i ovaj postao vickast!  :D :D :D :D :D

Izvrsna ideja! Napravicu ja jos njih!  ;)

Januar 04, 2015, 23:17:03
Odgovor #29

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191
Već sam počeo da menjam boje..:isl: