Autor Tema: Pozdrav svima  (Pročitano 1257 puta)

Novembar 12, 2014, 00:55:25
Pročitano 1257 puta

Milan

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 5
    • LimitlessBricks.com
:)

Milan, Novi Sad, pravim modele u ModelTeam i Technic fazonu, velikih skala, najcesce vozila skale 1:13. Naravno 100% lego delovi.

Poslednji moc:



Trenutno gradim 3 nova vozila, verovatno najveca i najkomplikovanija do sad.

Ko zeli da prati, moze da lajkuje https://www.facebook.com/LimitlessBricks
Moj Sajt: http://www.limitlessbricks.com/
Sve nove modele cu postavljati i ovde na forumu :)


Nadam se dobrom druzenju :)
« Poslednja izmena: Februar 02, 2015, 20:35:17 Milan »

Novembar 12, 2014, 07:08:04
Odgovor #1

archy970

  • Gost
Dobro dosao Milane I zelim ti lepu zabavu na nasem forumu. Ovaj tvoj MOC sam video na Skockanima, cini mi se, cestitam na ideji I jos boljoj realizaciji. Ja sam trenutno zapostavio technic zbog nekih drugih projekata ali cu nesto spremati ove zime, nadam se. ;)

Novembar 12, 2014, 07:41:12
Odgovor #2

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Добродошао, Милане, боље те нашао! :)
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Novembar 12, 2014, 19:23:51
Odgovor #3

Milan

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 5
    • LimitlessBricks.com
Hvala!

Ovaj tvoj MOC sam video na Skockanima, cini mi se, cestitam na ideji I jos boljoj realizaciji. Ja sam trenutno zapostavio technic zbog nekih drugih projekata ali cu nesto spremati ove zime, nadam se. ;)
Nije bio na skockanima, zaboravih da ga okacim :)
Nadam se da ces se vratiti technicu, nikad dosta technic graditelja!

Novembar 12, 2014, 19:47:48
Odgovor #4

archy970

  • Gost
Znam da ih malo ima ali mislim da znas i sam na cemu sam se fokusirao u zadnje vreme. ;)

Novembar 14, 2014, 09:59:21
Odgovor #5

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Радови су ти одлични, виђао сам их и раније. Јесу ти налепнице пвц и јесу провидне? Овако не могу да загледам од ког су материјала, ал делује да су профи. Канапи на чамцу претпостављам да такође нису оригинал лего?

Волим кад се кастомизују сетови, ја припремам неке кастом-принт фигурице, нешто ново и невиђено на овим просторима. Кад буде готово, окачићу :)
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Novembar 15, 2014, 15:08:42
Odgovor #6

Milan

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 5
    • LimitlessBricks.com
Hvala!

Nalepnice su samolepoljiva folija, sam ih pravim u visokoj reoluciji, uglavnom spajanjem i obradom vise motiva skinutih sa neta. Ne zalepim celu povrsinu, vec samo tri ili cetiri ivice.

Ceo model, i svi drugi modeli, su 100% lego, ukljucujuci i kanape za camac i figuru i odelo :)

Nisam nikad modifikovao delove, ali volim da vidim sta ljudi naprave sve od obicnih delova. Cekam da vidim sta ces okaciti :)