Autor Tema: hiii everybody :)  (Pročitano 1042 puta)

Januar 19, 2015, 02:58:12
Pročitano 1042 puta

LEGOkockaR

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 9
Nisam mogao da predpostavim da je Lego zajednica kod nas ovoliko razvijena, odusevljen sam prakticno! Da sam znao da jeste, moguce da bih se opet zainteresovao za lego mnogo ranije.  :isl:

Oduvek sam voleo lego kocke, imam par setova od kad sam bio klinac, jedan omanji zamak je bio okosnica. Naravno sve standardno, vrtenje strana kataloga itd. ljubav na prvi pogled...

Skoro sam kupio par setova i navucen sam naravno! :) Pokusavam da zadovoljim one zelje koje sam imao kao mali (naravno imam ih i sad , a i nisam nesto puno veci 8)) gledajuci te stare kataloge, pa su mi samim ti i omiljene tematike vitezovi, zamkovi, pirati, poneki lego tehnic.

Nadam se lepom druzenju.

ps. recite mi za pocetak neke od sajtova koji su najkorisniji, vidim pominje se bricklink, jos i da na nekom sajtu moze da se napravi virtuelna kolekcija gde lakse mozemo da vodimo evidenciju svojih lego kocki. znaci ako moze inetrnet lego guide for dummies u kratkim crtama.  :D
hvala unapred
« Poslednja izmena: Januar 19, 2015, 03:12:04 LEGOkockaR »

Januar 19, 2015, 07:48:15
Odgovor #1

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Поздрав! :)
Добродошао и хвала што си прихватио позив на форум. За почетак, ако желиш да окачиш свој списак сетова треба да одеш на www.brickset.com и ту убациш, направиш налог и ставиш међу опцијама да ти колекција постане јавна (а не приватна).

Надам се да ћемо се сјајно дружити  :)

П.с. повремено наручујемо на Бриклинку, те ако желиш да комплетираш неки сет за које си (као клинац) изгубио делове, онда можеш да се прикључиш, ради што ниже поштарине.

Зоран
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Januar 19, 2015, 08:14:54
Odgovor #2

archy970

  • Gost
Dobrodosao na Legiji,
Zelim ti lepo druzenje I nadam se da ces naci zanimljih stvari ovde kao I da podelis sa nama slike nekih svojih radova ili setova.  ;) :D

Januar 19, 2015, 21:09:31
Odgovor #3

Profa21

  • Patricij

  • Van mreže
  • **

  • 693
Dobrodošao  :)

Januar 19, 2015, 21:28:22
Odgovor #4

LEGOkockaR

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 9
Hvala na dobrodoslici i korisnim informacijama, okacicu nesto sigurno...