Autor Tema: Pozdrav od Svonsija  (Pročitano 1086 puta)

Novembar 25, 2015, 14:51:41
Pročitano 1086 puta

streci

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 4
Pozdrav, zaboravio sam na predstavljanje i odmah poceo sa pitanjima, ne ljutite se!!!!!
Ja sam Svonsi,inace sam iz BG i raduje me da nisam jedini koji je presao 18, a da voli letelice i ostale setove.
Od malena ljubitelj  Star Wars fransize, pa i Lego Star Wars setova letelica, omiljeni serijal Lego Star Wars New Hope  i film,cetvrta deo. Imam novu T/16 Skyhooper iz 2015 godine letelicu iz tog serijala skoro nabavljenu, cisto da napomenem, ali ne prodajem.
 Radujem se itekako novom filmu Star Wars,odnosno novim filmovima i nadam se da ce biti i u Domu Sidnikata,volim velike bioskope.  Elem,Star Wars je kao sto znate ovde mnogo skup, pa cenim da cu zajedno sa vama nekad naruciti neku letelicu iz ranijih godina koje budu u radnji polovne iz inostranstva, gde  vidim da je mnogo isplativije.
  Naravno i nestrpljiv sam,sto mi je mana i nadam se da ce biti otvorene radnje uskoro ljudi gde ce biti letelica.  ;)



Novembar 25, 2015, 15:49:01
Odgovor #1

Mixon

  • Gost
Pozdrav i dobro nam dosao!
Kao sto sam ti na pp rekao, imas i ovde ljubitelja sw tematike, a uskoro ce klub imati i izlozbu povodom premijere novog sw filma....

Novembar 25, 2015, 16:29:10
Odgovor #2

archy970

  • Gost
Dobrodosao Svonsi.

Novembar 25, 2015, 23:30:13
Odgovor #3

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191
Dobrodošao! Vidim da ću morati da napravim i neki SW smajli :isl:

Novembar 26, 2015, 19:27:11
Odgovor #4

Maksimus

  • LEGiOnar
  • Patricij

  • Van mreže
  • ******

  • 707
Pa dobro ti nama dosao!

Nema potrebe da pravis SW smajlije, i ovako se ne vidi lice od kacige! :D