Autor Tema: Dusan i Branko - SUPERHEROJI  (Pročitano 1500 puta)

Jun 10, 2014, 17:30:24
Pročitano 1500 puta

bran.co

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 12
Pozdrav
moj mladji sin Dusan (devet godina) i ja smo navuceni na Lego Superheroje. Zelja nam je da se vise bavimo custom figuricama, ja jurim neke kalupe za livenje plastike i neke cudne smese kojima ne znam imena uopste da izgovorim :) Imamo nekih desetak setova Superheroja i gomilu kockica. Pozdrav!


Jun 10, 2014, 20:10:02
Odgovor #1

Mixon

  • Gost
Pozdrav i dobro dosli!

Jun 10, 2014, 20:32:15
Odgovor #2

Hlapen

  • Gost
Pozdrav i vama Branko!
Ovaj na slici je opasan!

 8)

Jun 10, 2014, 21:56:25
Odgovor #3

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191
Pozdrav obojici!
Imate sajt www.brickset.com i tu možete da napravite evidenciju svih setova koje posedujete.
I kasnije naravno podelite sa našom družinom. ;)

Jun 11, 2014, 14:42:46
Odgovor #4

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Dobrodoslica od nas :) posebno mi se svidja sto si postavio sliku custom-made Punishera :)

Ako imas jos nekih radova, postavi ih. Mixon se takodje ozbiljno bavi nalepnicama i dekalima, kad su torzoi u pitanju.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Jun 12, 2014, 01:27:43
Odgovor #5

bran.co

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 12
Vidi ja sam mozgao kako da napravim nalepnice a posto se bavim dizajnom stalno pustam nesto na ploteru i onda sam probao da vidim sta moze da ispadne od toga.  Rezolucija je solidna a dobro je sto je stampa na samolepljivom pvc-u. Tako da niema problema sto se tice lepljenja, lepak je bas jak. Stampao sam i nalepnice za ekrane i kompjutercice.

Jun 12, 2014, 01:47:09
Odgovor #6

bran.co

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 12
Ono sto sam uspeo je da napravim ove kaputice a da izgledaju plasticno, kao da su deo figurice. Materijal je od PVC folija samolepljivih. planiram da napravim alat za to pa mogu da ih idealno napravim. Za sada ih secem rucno :( Probacu da kaputic bude kamuflazni ili sa nekom texturom pa da vidimo kako ce ispasti.

Januar 20, 2015, 04:12:52
Odgovor #7

LEGOkockaR

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 9
Ovo je brutalno!  8)
Napravite lego spawn-a pls...