Autor Tema: Novi legionar!  (Pročitano 1134 puta)

Jun 24, 2014, 13:10:29
Pročitano 1134 puta

Darth Bane 80

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 20
Cao svima!!! Zovem se Branislav, gluv sam i zavoleo sam LEGO sa 9 godina slucajno kod drugarice na rodjendanu, otvorio sam veliku fioku ispod kreveta...skoro kao 1,5 tona LEGO kockica! Krisom sam maznuo beli police motor,  minifiguru i 5 kockica... Na kraju je bacila sve u smece kada je imala 14 god... :(  Jos uvek su tu kod mene sto sam maznuo pre tacno 25 god. Moja keva je bila previse stedljiva, skupljao sam novac i svake subote kupovao mali set. Sve dok nije moja keva otkrila sta sam skrivao u ormaru u mojoj sobi :D 23 malih setova! Pirati i Vitezovi su me osvojili.
Pristala je da zadrzim sve, prvi put mi je kupila LEGO 6059 Knight's Stronghold (Classic 1990) nakon sto sam dobio odlicne ocene. Sa 14 godina sam presao na svoj novi hobi, maketarstvo, Lego kockice su zavrsile u kutiji i zatvorene do 2008 god. A sada, kao ozbiljan Star Wars kolekcionar, ne samo LEGO... skupljam figure i sve sto je vezano za SW. Omiljene teme: SW, City, Castle i Pirate. Imam 2 sina od 5 i 9 god, svi obozavamo lego cak i moja zenica. hehe

p.s. Izgled foruma je fenomenalan, kao ljubitelj rimske legije. Svaka vam cast! Hvala Zokiju sto me je pozvao da se prikljucim.
 :D
I am the Dark Lord who will restore the Sith to glory. They call me Bane.

Jun 24, 2014, 14:49:40
Odgovor #1

Mixon

  • Gost
Dobro dosao druze!  :D

Jun 24, 2014, 22:09:05
Odgovor #2

Mishkoni

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 28
Dobro dosao.  :)

Jun 25, 2014, 22:51:19
Odgovor #3

Darth Bane 80

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 20
Hvala, zbog obaveze ne mogu da stignem da procitam.

Pozdrav iz Novog Sada.  :D
I am the Dark Lord who will restore the Sith to glory. They call me Bane.

Jun 26, 2014, 00:49:31
Odgovor #4

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Добродошао матори из српске Атине :) постави још слика својих креација, а ако стигнеш, обрати пажњу и на такмичење који организује румунски клуб (имају и награде за прва 3 места).
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Jun 26, 2014, 13:55:01
Odgovor #5

Darth Bane 80

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 20
Hvala, zapamticu...
No, prvog jula idem na more.  8)
I am the Dark Lord who will restore the Sith to glory. They call me Bane.