Legija - Klub ljubitelja LEGO kockica > Информације о клубу

Трећа изложба, поводом 130 година Железнице Србије, 15. 09. 2014.

(1/1)

Belgrade`s finest:
Наш трећи догађај је био поводом 130.годишњице Железнице Србије, који се десио дана 15.септембра 2014. када је обележен велики јубилеј.

Захваљујемо се Силвији, која нам је дала  дозволу у име станице, да излажемо. Такође, сликали су нас из магазина "Пруга" (званични часопис Железнице) и узели изјаву, и испричали смо се о будућим акцијама и плановима.

За нас је посебно надахњујуће и инспиративно што смо креацију излагали унутар саме реалне грађевине, у холу, по чијем узору је грађена.

Већина путника је журила на воз, али су обавезно бацили поглед, неки су прилазили с торбама и радознало гледали нашу креацију.

Цео догађај је трајао од 7.30 до 13.30. Такође се захваљујемо Пеђолину и осталим запосленима из Железнице на сусретљивости и доброј сарадњи.


Гро слика се налази на нашој фејсбук страници:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.670608703035998.1073741833.652323274864541&type=1

Страница у магазину "Пруга" се налази на сајту Железнице:
http://www.zeleznicesrbije.com/active/sr-latin/dpreuzimanje/_params/file_id/58834.html

Од кустоса Железничког музеја, Иване Јовичић-Ћурчић, ћемо добити и штампани примерак овог издања :)


Belgrade`s finest:
Izlozba ne bi bila izlozba, da se nesto nazalost ne polomi.. gepek u kolima me neprijatno iznenadio.



Nisam puno ocajavao, jer znam da cu napraviti jos bolju, jednog dana :)

Uglavnom, kada budem dobio prve kockice (braon prozori,  recimo)iz lugbulk-a, krenucu da gradim stanicu, verzija #2, koja ce biti skoro ista pljunuta :)

A sada, vracam se polako svojoj pravoj ljubavi castle-u :) Stanica je srusena, krenuo sam polako s kulama, lancima, utvrdjenjima i gomilom vitezova.. :)

Meni i zeni nije bilo dobro kad smo krenuli da rasortiravamo 15~20 hiljada kockica, blizu smo kraja.. ludilo :)

archy970:
Steta ali ste bar nasli zanimaciju za vikend ;)

Navigacija

[0] Indeks poruka

Idi na punu verziju