Autor Tema: Razne kreacije  (Pročitano 10722 puta)

Mart 08, 2015, 20:50:04
Odgovor #30

archy970

  • Gost
Uradjeno u originalu na ovaj sa eurobricks-a stim sto sam izbacio srednja 4 base-a.

Hoces i spisak delova da ti posaljem u excel-u na mail?

Mart 08, 2015, 20:53:09
Odgovor #31

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
samo spisak delova mi treba. ovo cu verovatno (ako se dogovorim za cenu) uzeti iz ceske prodavnice Rbricks, porucicu za 2 nedelje, a donece burazerov kolega posle katolickog Uskrsa
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Mart 27, 2015, 08:42:02
Odgovor #32

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
gledam nesto sa ideas.lego.com

odlicno ovo dodje za luna park


Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Mart 29, 2015, 00:30:55
Odgovor #33

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
zanimljiva mi je ova "konstrukcija", odlicno lezi uz modulare

https://ideas.lego.com/projects/34251

gradski bazen

Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

April 12, 2015, 08:50:41
Odgovor #34

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Evo Zoki, pola sata posla u LDD-u i dobijes ceo spisak delova. Ukopno 2779 delova za trg sa 4 baseplate-a 48x48.  ;) :D :D :D :D



Evo dobio sam juce 1250 tan tajlova za trg, sad su mi problem dark tan tajlovi koji su dosta skupi, cak preko 0.06e po komadu.

Pokusavam da napravim drugacije, sa tile rounded 2x2 pearl gold, ili sa dark tan plejtovima s ispupcenjem (idealni da se stave neke minifigurice, onda ne ispadaju s bejza), a mozda da odem korak dalje i kupim dark red 1x4 tajlove i to par stotina komada ultra povoljno. Znaci imam dve sigurne opcije, a ova treca je potencijalno povoljna. Moram da ekonomisem, tj. da gradim s onim sto mi je na raspolaganju.

evo slike kako to otprilike izgleda, jos se dvoumim, i naravno koji bejz je odgovarajuci, zeleni ili sivi:



Ove pearl gold tajlove sam kupio ultra povoljno od Slovenca, 1000 komada za 13 eura.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

April 12, 2015, 09:12:58
Odgovor #35

archy970

  • Gost
Bolje izgleda sa dark tan. Svejedno morace ponegde da se stave ponegde te ispupcene zbog minifigurica.

April 12, 2015, 18:48:23
Odgovor #36

Maksimus

  • LEGiOnar
  • Patricij

  • Van mreže
  • ******

  • 707
I meni bolje izgleda sa dark tan bez obzira na ispupcenja.

April 12, 2015, 20:43:54
Odgovor #37

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Биће онда дарк тан дефинитивно. Све остале делове имам, попут дрвећа, цвећа, зидарских коцкица и сл.

Чак сам мислио да брусилицом скинем испупчење, ал питање је како би изгледао тај "траг" што остане.  :D
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

April 12, 2015, 21:08:18
Odgovor #38

archy970

  • Gost
Kombinuj dark tan sa i bez ispupcenja, samo vodi racuna na neku simetriju i to ce biti ok. Ili idi jednu sa pa jednu bez i teraj tako, mozda ispadne jos i lepse.

April 12, 2015, 21:40:20
Odgovor #39

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Управо тако ће бити послагано, једна с испупчењем а друга без и тако редом. За толико ћу и моћи да се искеширам.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

April 13, 2015, 11:39:26
Odgovor #40

Mixon

  • Gost
Чак сам мислио да брусилицом скинем испупчење, ал питање је како би изгледао тај "траг" што остане.  :D

Ne isprobavaj! Nece izgledati nikako, odraces i povrsinu kockice, pa nece biti sjajna, a ostace tragovi grebanja!

April 13, 2015, 13:12:47
Odgovor #41

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Odustao sam, em si u pravu, em nemam vremena da se zezam s tim, em sto bih morao da odbrusim celih 400 komada :)



Elem, napravio sam na brzaka jedan bejz, fali lisce, drvece, beton. Samo u gornjem desnom uglu na slici sam napravio kombinaciju ispupcenih i ravnih, koje imam oko 10 kom. :) moram priznati da mi je ta kombinacija lepsa nego kad je sve potpuno ravno, odnosno kada je sve ispupceno
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

April 13, 2015, 14:08:03
Odgovor #42

archy970

  • Gost
Odlicno izgleda, pogotovo onaj deo gde si isao jednu ispupcenu pa jednu glatku. Samo tako odradi i bice fantasticno.

April 14, 2015, 20:02:15
Odgovor #43

archy970

  • Gost
Evo jos jedne zanimljive kreacije i teme arctic-a


April 20, 2015, 18:00:20
Odgovor #44

Hlapen II

  • Gost
Rebel scum