Autor Tema: Okupljanja u gradu  (Pročitano 8097 puta)

Avgust 21, 2014, 12:15:36
Pročitano 8097 puta

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Cao svima,
u ponedeljak ili jos bolje, u utorak predlazem da se okupimo u nekoj kafani/pivnici. Tada cu imati vecinu paketa kod sebe (3 porudzbine iz USA/House of logos, poljaci, nemci) i svakako Stanislav ce tada biti u Beogradu, obzirom da radi na relaciji Srbija - Tajvan.

Ako ima nekih dobrih predloga gde cemo se okupiti, pucajte ovde :) Takodje pored neobaveznog caskanja i cirkanja, dogovaracemo se i oko izlozbe koja ce biti u septembru.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Avgust 22, 2014, 00:49:01
Odgovor #1

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191
Ne znam odakle su svi ljudi. Ja sam sa NBG, Zoki iz Mirijeva.. Samo kod nas dvojice je na pola puta centar grada, ali gde većina prevagne trebao bi i skup da se održi. :)

Avgust 22, 2014, 11:16:43
Odgovor #2

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Ја сам с Звездаре (Лион) с тренутним боравиштем у Миријеву  8)

Него, нашао сам делове за Фиореа (аустријска радња) па ћу их такође понети! :) Може онда центар, а може и негде на НБГ, обзиром да сам један од ретких који не живи с друге стране реке, где је већина.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Avgust 22, 2014, 15:01:34
Odgovor #3

Mixon

  • Gost
Munze Konza!  ;)

Avgust 25, 2014, 20:35:35
Odgovor #4

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Sutra se okupljamo predvece posle 18h, prekoputa hajata, u bloku 21, to je u blizini usca. tako da, NBG ekipo, vidimo se :)
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Avgust 25, 2014, 21:35:14
Odgovor #5

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191
Super, vidimo se tamo. ;)

Avgust 26, 2014, 16:56:19
Odgovor #6

Mixon

  • Gost
Ima li još neki podatak, na primer gde i dokle ćete biti jer radim do osam, ako budem imao sreće do sedam:-)

Avgust 26, 2014, 17:14:32
Odgovor #7

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191
Najbolje da cimneš nekoga od nas kad budeš završavao, pa da vidiš gde smo i da li smo i dalje tu.
Mislim da niko ne zna gde idemo, tja Profa i ja ne znamo, a Zoki misli da zna, a ustvari pošto nas dvojica ne znamo, onda ne zna ni on. Sve jasno. :D

Septembar 01, 2014, 13:26:01
Odgovor #8

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Malo smo zapostavili temu, elem za one koje ne znaju okupismo se na NBG, a kasnije smo i overili pivo s Daulexom iz Beokocke :) Razgovor je bio vrlo konstruktivan, s vise tacaka, izmedju ostalog smo zakljucili da budemo cisto beogradski klub, bez obzira sto je manjina clanova iz Crne Gore.

Sjutra ili u sredu ce biti novo okupljanje, da razdelimo porudzbine koje su pristigle :)
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Septembar 01, 2014, 17:43:19
Odgovor #9

Mixon

  • Gost
Moze sJutra  :) ali dogovor da bude tacan... Vreme i mesto, i da se ne menja! Generalno mi odgovara posle osam, ostali nek se izjasne... 8)

Septembar 01, 2014, 21:10:32
Odgovor #10

Maksimus

  • LEGiOnar
  • Patricij

  • Van mreže
  • ******

  • 707
Moracu da budem bezobrazan I da se samopozovem na ovo okupljanje ali bih stvarno voleo da se konacno upoznamo I da me uputite u svu tu pricu oko nabavljanja kockica!
Ja radim do cetiri tako da mi sve posle toga odgovara!

Septembar 01, 2014, 21:12:42
Odgovor #11

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Cim budemo imali vise info, kacimo, pa da se upoznamo konacno, Miroslava vec poznajes :)
inace se slazem za radno vreme, najbolje je uvek posle 20h
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Septembar 01, 2014, 21:31:53
Odgovor #12

archy970

  • Gost
I ja radim do 4h a bilo bi lepo da vas upoznam samo sto cu morati da upalim kola i dodjem iz Arandjelovca.

Septembar 01, 2014, 21:38:27
Odgovor #13

archy970

  • Gost
I jos jedno pitanje oko izlozbe. Ako izlozim svoja dela na vasoj izlozbi onda ne mogu ih izlagati i na izlozbi nekog drugog kluba?

Septembar 01, 2014, 21:49:28
Odgovor #14

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191
Za to ćemo se dogovoriti, meni lično apsolutno ne smeta.