Autor Tema: Okupljanja u gradu  (Pročitano 8107 puta)

Septembar 01, 2014, 22:17:10
Odgovor #15

archy970

  • Gost
U subotu sam bio u BG da odvezem zenu na neku kliniku koja je bila u blizini izlozbe Beokocke pa sam svratio do izlozbe sa detetom i upoznao Ivana koji me je pitao da donesem technic za sledecu izlozbu a sóbzirom da sam prvo napravio log na ovom sajtu, ne zelim da remetim neka pravila jer sam Zoranu rekao da cu doneti moje kreacije na vasoj izlozbi. Opredelio sam se za vas klub i ne bi bilo u redu a i bilo bi mi opterecenje da trckaram za BG svaki cas iz Arandjelovca.

Septembar 02, 2014, 20:07:14
Odgovor #16

Maksimus

  • LEGiOnar
  • Patricij

  • Van mreže
  • ******

  • 707
Hoce li biti nesto od naseg danasnjeg okupljanja. ;)
Jeste se dogovorili nesto konkretno sa ljudima iz TC Stadion u vezi sa izlozbom?

Septembar 02, 2014, 20:38:34
Odgovor #17

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191
Danas očigledno ništa. :)
Za sutra će se valjda neko oglasiti na vreme, mada sam krajnje nesiguran zbog svih mogućih frka na poslu.
O izložbi će biti više informacija u delu za to. ;)

Septembar 08, 2014, 21:12:08
Odgovor #18

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Sreda popodne ili predvece, okupljanje pred nasu izlozbu. Moze? Ako neko ima vremena.. ili da sve ostavimo za petak predvece kad je izlozba
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Septembar 08, 2014, 21:21:48
Odgovor #19

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191
Mislim da bi bilo korisno da se nadjemo još jednom pre glavne operacije, ako ništa drugo onda da proverimo da li smo svi spremni. :)

Septembar 08, 2014, 21:26:33
Odgovor #20

archy970

  • Gost
Bez mene, ja jesam sutra ujutru u BG ali vozim zenu na VMA.

Septembar 08, 2014, 21:32:54
Odgovor #21

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
sreda, oko 20.30h u centru grada, da se okupimo..

Mixon je neaktivan na forumu zbog posla, ali prati sve sto se desava, imace pun auto eksponata

od clanova kluba, jedino smo trenutno fizicki bez stanislava, kad se vrati s Tajvana bicemo organizaciono jaki ko crna zemlja  8)
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Septembar 09, 2014, 13:03:26
Odgovor #22

Maksimus

  • LEGiOnar
  • Patricij

  • Van mreže
  • ******

  • 707
Ja radim do 21h, u gradu sam za nekih pola sata do 45 min, tako da cu malo da zakasnim.
Javite mi samo gde cete biti pa dolazim!

Septembar 09, 2014, 14:23:07
Odgovor #23

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Nek bude u 21h, do 22.30h bi otprilike trajao sastanak, zbog prevoza.
Takodje cemo pricati i o dezurstvima i o preraspodeli snage. Da ne bi u odredjeno vreme bilo malo dezuraca, odnosno previse. Nedelja ce nam biti verovatno gusta, zbog kreativne radionice koju organizujemo. Znaci subota - u pola snage, a u nedelju u punom sastavu.

Npr. prva legija dezura u subotu od 10 do 16.00h, a druga legija od 16.00 do 22h
« Poslednja izmena: Septembar 09, 2014, 14:38:21 Belgrade`s finest »
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Septembar 09, 2014, 19:30:45
Odgovor #24

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191
To vreme skroz odgovara.

Septembar 09, 2014, 19:42:10
Odgovor #25

Maksimus

  • LEGiOnar
  • Patricij

  • Van mreže
  • ******

  • 707
Uspeo sam da zamenim smenu u subotu, tako da radim do 15h pa na mene mozete da racunate od 16 h.

Septembar 30, 2014, 10:04:02
Odgovor #26

archy970

  • Gost
Ja sam od 12h sati danas na VMA, ko je raspolozen za pice, moze u kafanici preko puta VMA. ;)

Novembar 12, 2014, 08:11:42
Odgovor #27

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Konacno se okupismo sinoc u gradu i razdelismo porudzbine :) Maksimus, Miroslav, Standza i ja, iz kluba, kao i Profa. Milosh23 nije mogao doci, ali ce doci drugom prilikom :)

Profo, okaci fotku! :)


----------------------------

P.s. u subotu prepodne verovatno palimo za Segedin, svraticemo kod Agnes, njena radnja je na ovom linku:
http://letsgoszeged.hu/

Ako nekom nesto treba, od figurica ili delova, nek kaze :)
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Novembar 12, 2014, 11:24:47
Odgovor #28

Profa21

  • Patricij

  • Van mreže
  • **

  • 693

Decembar 03, 2014, 13:38:03
Odgovor #29

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
У два уписа изнад споменуо сам Сегедин, били смо тамо код Агнес пре 3 недеље и купили свашта нешто :) међутим, куповина делова је по мени неисплатива. Бриклинк је пуно боља варијанта. Качим слику свега што се налазило на столу (1 евро је 305 форинти)









Уверили су ме да су цене прејаке, у почетку мислио сам да су износи по лоту, а уствари су по комаду. Нпр. једна јабука кошта скоро 1 евро... ја у почетку мислио да је 10 јабука - 1 евро, али авај..
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!