Autor Tema: Друга изложба клуба Легија, у ШЦ Стадион, 13-14.09.2014., слике и извештај  (Pročitano 5515 puta)

Septembar 15, 2014, 14:35:14
Pročitano 5515 puta

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Биће ускоро опширнији извештај, у току вечери или сутрашњег преподнева.. тренутно се сумирају утисци, ал морамо да истакнемо нашу Колективно-креативну (г)радионицу, која је била тотални хит! На великој површини, стајале су патоснице с коцкицама, обичним и пут-плочама (роуд бејзови). И старо и младо, од 7 до 77, маме, тате, баке с унуцима, сви су се колективно упустили у нашу Лего авантуру и увидели чари играња с најбољом играчком на свету... :)

Окачићу слике (г)радионице:










И три слике одозго:


« Poslednja izmena: Septembar 16, 2014, 07:54:28 Belgrade`s finest »
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Septembar 17, 2014, 13:19:11
Odgovor #1

Angeli

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 47
hej drugari, pregledao sam fotke, sto ovde sto na gb-u, iizlozba je odlicna, sa dosta novih ideja i resenja, kreativnoscu i velikim trudom ulozenim.

Veoma lepo, cestitam na izvedbi, i na dobrom provodu.

Septembar 17, 2014, 13:24:02
Odgovor #2

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Hvala na komplimentu, prija pogotovo od ambasadora Beokocke :) tvoje reci imaju posebnu tezinu. Steta je ipak sto nisi dosao da vidis uzivo :)

zadovoljni smo, bice bolje drugi put. ima jedno 200 slika na fejsbuk stranici Legije
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Oktobar 05, 2014, 19:13:15
Odgovor #3

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Oktobar 05, 2014, 21:43:31
Odgovor #4

archy970

  • Gost

Oktobar 05, 2014, 22:10:19
Odgovor #5

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Ne mrzim, ladno zaboravio izgleda :( Ne secam se tacno kad sam krenuo da snimam, jel pre ili posle kad si otisao.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Oktobar 05, 2014, 22:32:20
Odgovor #6

archy970

  • Gost
Pre, na snimku se vidi u jednom trenutku vrh utovarivaca i to je sve od mog truda, na najavi izlozbe takodje nema reci o technic-u i na slikama jedva jedna u gro planu. I bolje da ti ne kazem kako sam se osecao kad sam sinu pustio snimak da gleda a on me pitao "a gde su moji baheri i kamion"?

Oktobar 05, 2014, 23:35:06
Odgovor #7

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191
Na fejsbuku ima tvog tehniksa koliko ti duša želi. :)

Slažem se da smo uspeli da te zapostavimo u tim izveštajima, mislim da nisi jedini kome se to dogodilo. Imali smo drugih briga posle izložbe tako da je moja krivica što to nije na vreme ispravljeno.

Mada ne znam šta se buniš, tvoje kocke su bile na pravom prestolu, svi živi su stali i gledali isključivo njih, a uz Star Wars na Technics smo najviše motrili što se tiče pipanja i kradje. ;D
Trebao si da vidiš kako mi je čuka radila kada sam došao u nedelju ujutro i video da nema tvog daljinca. Prekopao sam sve kutije dok nisam naleteo na mesto gde ga je Hlapen uštekao. :-[

Oktobar 05, 2014, 23:47:11
Odgovor #8

archy970

  • Gost
Ne ljutim se ja, nisam takav lik. :D Cuo sam pricu za daljinski, smejao sam se iako znam kako ti je bilo zbog toga. Salim se ja malo, u neku ruku mi nije bilo ni svejedno ali nemam razloga da zamerim ni tebi ni Zokiju, znam kako je sredjivati slike, muka me uhvati kad treba nesto da izbacim na fejs. ;)

Oktobar 05, 2014, 23:53:24
Odgovor #9

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191

Oktobar 06, 2014, 07:23:28
Odgovor #10

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Ja sam krenuo da snimam popodne, pa sam prekinuo, meni je Hlapen rekao da snimam na kraju izlozbe, da su fotke bile igraonice prioritet. Ne zameri  ;)
« Poslednja izmena: Oktobar 06, 2014, 07:34:47 Belgrade`s finest »
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Oktobar 06, 2014, 08:50:07
Odgovor #11

archy970

  • Gost
Ne zameram nikome Zoki, samo sam spomenuo. Na sledecoj izlozbi cu se postarati da bude na nekom stolu, bice preglednije I pokrice bar 1,5 kvadrata.

Oktobar 06, 2014, 10:45:33
Odgovor #12

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Slazem se :) Mi sad vec polako pravimo planove za sledecu izlozbu u decembru ;) Verujem da ce biti jos bolja nego prethodna, s dosta vise dinamike.



Nju sam kupio upola cene, nisam jos platio :)
Panorama + vise vozova, doprinece da se nasa city diorama bude interesantnija, lepsa, raznovrsnija, i naravno, ucinice grad "zivim".
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Oktobar 06, 2014, 12:19:34
Odgovor #13

archy970

  • Gost
Ovo mnogo dobro izgleda, mogao sam da osmislim jos nesto za luna park, imam jedno kuciste za bateriju slobodno i jedan L motor slobodan takodje.

Oktobar 06, 2014, 12:22:12
Odgovor #14

archy970

  • Gost