Autor Tema: Друга изложба клуба Легија, у ШЦ Стадион, 13-14.09.2014., слике и извештај  (Pročitano 5528 puta)

Oktobar 06, 2014, 13:21:21
Odgovor #15

Maksimus

  • LEGiOnar
  • Patricij

  • Van mreže
  • ******

  • 707
Panorama stvarno dobro izgleda, uklopice se super uz City dioramu!
Arcy mozda mozemo da iskoristimo tecnic sa tim motorom I da napravimo neki ringispil sa nekim auticima ili konjima?

Oktobar 06, 2014, 13:31:05
Odgovor #16

archy970

  • Gost
Odlicna ideja, ja bih mogao da uradim ringispil ali ne znam sta da radim za automobile, eventualno neki konjic i tako nesto.

Oktobar 07, 2014, 08:15:52
Odgovor #17

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Evo i izvestaja:

Uspеšno smo održali našu izložbu u oba dana, koja je trajala od 10 do 20 časova. Zahvaljujemo se marketing menadžmentu SC Stadion koji nam je ustupio prostor i logistiku za izložbu. Dobili smo binu od 18 kvadrata, kao i dva stola, ukupne površine 3 kvadrata. Dakle, pod eksponatima smo imali ukupno 21 kvadrata, ali smo trebali da dobijemo još prostora. Za sledeću izložbu  u decembru planira se veća površina na istom mestu.

Pod igraonicom, imali smo dodatnih 20 kvadrata prostora, gde su se deca igrala s roditeljima, razmenjivali iskustva i tehnike gradnje. Skoro svako dete je imalo po jedan baseplate, na cemu je mogao da gradi s kockicama.

Takođe, specijalno smo za ovu izložbu kombinovali makete od stiropora s lego kockicama, pa su posetioci kao i članovi drugih klubova bili prijatno iznenađeni. Imali smo čak 6 različitih tematika: Star wars, City, Castle, Pirates, Technics, LOTR i Western.

Preko nasih izložbi, uspeli smo da dobijemo jos jednog unikatnog graditelja i nekoliko članova. Klub nam raste u svakom pogledu i na to smo posebno ponosni.

Malo smo se pomucili, jer nam je ovo prva zajednicka izlozba, mnogima je ovo prvo izlaganje, ali za sledeci put, sve ce ici mnogo lakse i jednostavnije. Napravili smo zvanicnu zastavu kluba, plakat/poster, a u planu su nam takodje clanske karte i majice.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Oktobar 07, 2014, 08:39:10
Odgovor #18

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Ekipa na delu! :)





Burazeri Marko i Predrag, koji su pokidali s izradom postavke, kombinovali stiropor s legom, da bi izgledalo profesionalno, kao u starim Lego katalozima, koje smo kao klinci čitali :)





Kako su tekle pripreme za izložbu, videlo se po količini dobrog raspoloženja, smeha, radosti i pozitivnih vibracija, a koji su rezultirali dobrom posetom, jakom marketinškom kampanjom (što pisanim, što u elektronskim medijima). Prvog dana izložbe - oko 8000 poseta, a drugog dana - nešto manje, između 4500-5000 posetilaca! Što je zaista sjajno! I predstavlja ogroman uspeh za ovako mlad i mali klub poput našeg, a to nas silno motiviše i daje podstrek da u narednom periodu budemo još bolji i kreativniji.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Oktobar 07, 2014, 16:27:21
Odgovor #19

Maksimus

  • LEGiOnar
  • Patricij

  • Van mreže
  • ******

  • 707
Odlicna ideja, ja bih mogao da uradim ringispil ali ne znam sta da radim za automobile, eventualno neki konjic i tako nesto.

Nije problem za autic motor I sl, to mogu ja da napravim! :D

Oktobar 07, 2014, 16:44:12
Odgovor #20

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Extra, voleo bih da imamo i neki ringispil :)

Uglavnom, imamo jos skoro 2 meseca da sve lepo natenane isplaniramo.. ;)
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Oktobar 07, 2014, 17:03:15
Odgovor #21

archy970

  • Gost
Ja nesto promenio plan, umesto ringislila poceo sam sinoc sklop koji ce bolje izgledati ako se od njega napravi ona balerina sa okruglim korpama, vrtice se ukrug i na jednom ili dva mesta ce podizati pa spustati korpe dok se vrti.