Autor Tema: Трећа изложба, поводом 130 година Железнице Србије, 15. 09. 2014.  (Pročitano 1610 puta)

Oktobar 02, 2014, 11:25:18
Pročitano 1610 puta

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Наш трећи догађај је био поводом 130.годишњице Железнице Србије, који се десио дана 15.септембра 2014. када је обележен велики јубилеј.

Захваљујемо се Силвији, која нам је дала  дозволу у име станице, да излажемо. Такође, сликали су нас из магазина "Пруга" (званични часопис Железнице) и узели изјаву, и испричали смо се о будућим акцијама и плановима.

За нас је посебно надахњујуће и инспиративно што смо креацију излагали унутар саме реалне грађевине, у холу, по чијем узору је грађена.

Већина путника је журила на воз, али су обавезно бацили поглед, неки су прилазили с торбама и радознало гледали нашу креацију.

Цео догађај је трајао од 7.30 до 13.30. Такође се захваљујемо Пеђолину и осталим запосленима из Железнице на сусретљивости и доброј сарадњи.


Гро слика се налази на нашој фејсбук страници:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.670608703035998.1073741833.652323274864541&type=1

Страница у магазину "Пруга" се налази на сајту Железнице:
http://www.zeleznicesrbije.com/active/sr-latin/dpreuzimanje/_params/file_id/58834.html

Од кустоса Железничког музеја, Иване Јовичић-Ћурчић, ћемо добити и штампани примерак овог издања :)


« Poslednja izmena: Oktobar 02, 2014, 14:30:22 Belgrade`s finest »
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Oktobar 04, 2014, 15:30:14
Odgovor #1

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Izlozba ne bi bila izlozba, da se nesto nazalost ne polomi.. gepek u kolima me neprijatno iznenadio.



Nisam puno ocajavao, jer znam da cu napraviti jos bolju, jednog dana :)

Uglavnom, kada budem dobio prve kockice (braon prozori,  recimo)iz lugbulk-a, krenucu da gradim stanicu, verzija #2, koja ce biti skoro ista pljunuta :)

A sada, vracam se polako svojoj pravoj ljubavi castle-u :) Stanica je srusena, krenuo sam polako s kulama, lancima, utvrdjenjima i gomilom vitezova.. :)

Meni i zeni nije bilo dobro kad smo krenuli da rasortiravamo 15~20 hiljada kockica, blizu smo kraja.. ludilo :)
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Oktobar 04, 2014, 15:32:08
Odgovor #2

archy970

  • Gost