Autor Tema: Припреме за прву Изложбу лего клуба "Легија"  (Pročitano 3090 puta)

Maj 29, 2014, 21:14:41
Pročitano 3090 puta

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Још се не зна тачан датум и мјесто одржавања, али ће вероватно бити одржан у великом Тржном центру где циркулира велики број људи. Ова тема ће служити за то ради договора ко шта доноси, коју површину прекрива, маркетиншке активности и слично.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Maj 30, 2014, 00:28:51
Odgovor #1

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191
Ja bih svakako odradio neku pomorsku bitku, uz moj postojeći "Red Beard Schooner" verovatno bih napravio još jedan brod od dve Barakude, koji bih umesto za pirate dodelio "Red Coat-ovima".
To ću prvom prilikom pregledati bricklink prodavnice po USA, pošto mi treba jarbola i možda još poneko jedro za taj drugi brod. Naravno, po koje ostrvce i još štošta čisto da se upotpuni ta scena. ;)

Kontam da bi druga polovina Jula bila dobro vreme za taj dogadjaj, pošto sumnjam da će mnogo ljudi biti po tržnim centrima tokom SP-a. Ako grešim, prihvatam zamerku. :)

Maj 30, 2014, 19:22:50
Odgovor #2

Mixon

  • Gost
Ja bih svakako odradio neku pomorsku bitku, uz moj postojeći "Red Beard Schooner" verovatno bih napravio još jedan brod od dve Barakude, koji bih umesto za pirate dodelio "Red Coat-ovima".
To ću prvom prilikom pregledati bricklink prodavnice po USA, pošto mi treba jarbola i možda još poneko jedro za taj drugi brod. Naravno, po koje ostrvce i još štošta čisto da se upotpuni ta scena. ;)

Kontam da bi druga polovina Jula bila dobro vreme za taj dogadjaj, pošto sumnjam da će mnogo ljudi biti po tržnim centrima tokom SP-a. Ako grešim, prihvatam zamerku. :)

Mozda bismo mogli da napravimo pomorski gradic... Tu cu se ja potruditi malo, uz kombinovanje i tvojih setova, ustvari, s obzirom da ih imas vise od mene, bice kombinovanje mojih sa tvojim setovima! Inace, moji vojnici imaju drugacije uniforme, totalno u mom fazonu, pesadija, konjica i mornarica, mozda skockam i artiljerce. Napravio sam i razlicite ,,gradjane,, za taj period.

Slab sam baseplateovima za gradjenje i da treba mi jedno 20 ak pusaka iz tog doba!
« Poslednja izmena: Maj 30, 2014, 19:54:21 Mixon »

Maj 31, 2014, 13:53:07
Odgovor #3

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Ono sto donosim po tematikama:
1) Castle setovi iz perioda 1986 - 1993
2) Piratski setovi s vojnicima, piratima i urodjenicima
3) Western setovi (komplet)
4) City tematika
5) GZ Stanica od 15.000 kockica (MOC) 3 x 1.5 metra
6) Train postavka s 6 kompozicija, ukljucenih u gornji MOC

Train setovi:
« Poslednja izmena: Maj 31, 2014, 16:13:01 Belgrade`s finest »
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Maj 31, 2014, 17:53:57
Odgovor #4

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191
Dobro, koliko sam do sada kapirao poentu izložbe u tržnom centru, tamo bi trebalo da što više toga prikažemo na što manjem prostoru?

Jun 01, 2014, 12:24:24
Odgovor #5

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Ne radi se o tome uopste. Nego kazem, ako bude slabiji marketing, opet imamo masu ljudi u trznim centrima. Taman roditelji s decom mogu da spoje nabavku s decijim lepim provodom.

Kad su velike izlozbe u pitanju, ideja je da se sirimo sto vise po kvadraturi. 70 kvadrata je mera.

Idealan termin za odrzavanje velike izlozbe je druga polovina septembra, kad se svi vrate s odmora.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Jun 01, 2014, 23:58:13
Odgovor #6

Miroslav

  • LEGiOnar
  • Pretor

  • Van mreže
  • ******
  • Kapetan

  • 1191
Nisam razumeo da je reč o velikoj izložbi, otud nesporazum. ;)

Gledao sam izložbe od lebga, bugara, i dosta im je dobar koncept izložbe u tržnom centru.

Jun 26, 2014, 14:31:50
Odgovor #7

Darth Bane 80

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 20
Bilo bi jako lepo da prikazujemo LEGO izlozbu u NS i BG.

Imas impresivnu kolekciju, Belgrade's finest!  :isl:
I am the Dark Lord who will restore the Sith to glory. They call me Bane.

Jun 26, 2014, 22:52:54
Odgovor #8

Mishkoni

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 28
Jedva čekam. Pogotovo da vidim neku castle i pirates dioramu.  :D

Jul 05, 2014, 00:34:44
Odgovor #9

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Ako si gledao slike s izlozbe skockanih u Nisu, tu je bila moja kompletna castle diorama (period od '84 do '96). Za ovu sada, bice moja kompletna castle do 2000. godine i sa Batlordovima i jos nekim frakcijama. Malo cemo da se razvucemo u sirinu, cim stignu zeleni baseplateovi, pa cemo odradit i sumu i pejzaz (s bitkom).

Sto se tice modulara, donosim: Town Hall, Pet Shop x 2, Grand Emporium x 2, Cinema x 1, Fire brigade x 1, Market street x1 (nadam se da cu ga izgradit od delova, blizu sam). I naravno Ukleta kuca s dvoristem i grobljem iz Harry Potter tematike.

Miroslav ce javno okaciti spisak sta donosi od Pirata i PotC tematike.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Jul 05, 2014, 15:22:00
Odgovor #10

Mixon

  • Gost
Ja cu dopuniti vitezove i pirate, a u zavisnosti od vremena i raspolozivosti materijala verovatno cyti, naravno uz pomoc vasih kompleta, ali otom potom...