Autor Tema: ZOLCIASZEKPLUS  (Pročitano 2190 puta)

Maj 06, 2015, 11:10:09
Pročitano 2190 puta

stanislaw

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 60

Ćaos legionari,
Nažalost za vikend u Noći muzeja sam opet u inostranstvu pa opet propuštam tu dugo očekivanu izložbu... Nego interesujem se za sanaručioce za radnju ZOLCIASZEKPLUS. U pitanju je Poljak veleprodavac sa minimalnim orderom 100EUR, prosečnom vrednošću lota 4EUR i flat poštarinom od 20EUR preko kilograma i 23EUR sve do deset kilograma! Cene su mu šestomesečni quantity average, s tim što tu ima dosta anomalija u zavisnosti od toga kad je apdejtovao. Šta reći, koliko vidim Darko se opušteno snabdeva kod njega...

Ja ispunjavam minimalne vrednosti ordera i trebaju mi sanaručioci da se podeli trošak poštarine. Odgovara mi i ako biste kupovali manje težine, samo gledajte da vam prosečna vrednost lota bude bar jedno 2-3EUR.
Smatrajte da je ova akcija automatski zatvorena 48 sati pošto je pročitate, treba mi brza reakcija...

Maj 06, 2015, 11:28:30
Odgovor #1

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Sjajno zvuci :) Bacicu pogled, neki dan sam rovario po ovoj radnji

Samo pitanje, kako ces za carinu, kada vec prelazi limit od 100e? Mozda da pitam druga sto zivi u Warsawi, da licno donese, samo sto ne znam kada dolazi.

Znaci ovde imas povoljne delove s jedne strane, a skupu postarinu i potencijalno placanje pdva i carine.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Maj 06, 2015, 11:52:59
Odgovor #2

stanislaw

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 60

Zoki, mislim da opcija ličnog donošenja iz Varšave otpada prosto zato što je Zolciaszekplus registrovana firma, pa bi onda u lokalu fasovali 23% poljskog PDV i u startu ništa nismo uradili. Mislim da je mnogo bolje slati direktno na Srbiju i namoliti ih ako mogu da deklarišu vrednost ispod 100EUR.

Maj 08, 2015, 08:23:24
Odgovor #3

stanislaw

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 60
Zatvaram radnju Zolciaszekplus i izvinjavam se što ničiju narudžbinu nisam uspeo da uklopim ovoga puta. Posle teških  ;D pregovora sa prodavcem, morao sam da krešem vrednost svoje porudžbine da bi ovaj pristao da šalje bez osiguranja (a samim tim bez deklarisanja pune vrednosti pošiljke).

Maj 08, 2015, 08:30:31
Odgovor #4

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Свака част, бар си успео да се договориш с продавцем :)
Пре пар месеци сам имао поруџбину код њега, није лош. Прошао сам без царине, наравно.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!