Autor Tema: KiseBa (Nemacka)  (Pročitano 2680 puta)

Jul 15, 2014, 18:19:23
Pročitano 2680 puta

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Drugari, Stanislaw je otvorio ovu porudzbinu preko svog naloga, tako da narucujemo preko njega. Prodavac zatvara radnju i seli je na drugo mesto, otvara vecu, pa ima znacajnijih popusta.

Siping na nemacku adresu je flat i iznosi 6e. Porudzbinu ce doneti drugar ili sofer za cirka 2 nedelje (gore/dole).

Spakovane porudzbine posaljite mi na mejl, pa cu proslediti Stanislawu. Ima jos 48 sati fore da se posalje, nikakvog limita u iznosu para/tezine nema.

Ovako smo odlucili jer je prodavac takav da nece da izvadi papir (invoice) iz paketa, sto znaci da bi nam zalomili siguran pdv od 20%, u slucaju srpske adrese.

http://www.bricklink.com/store.asp?p=KiSebA
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Jul 16, 2014, 10:57:38
Odgovor #1

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Nadj je poslao, ako neko hoce jos nesto nek posalje, veceras je zadnji rok.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Jul 16, 2014, 16:56:53
Odgovor #2

Mixon

  • Gost
Mixon, naravno poslao! :D

Jul 16, 2014, 20:19:51
Odgovor #3

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Stiglo, stanislaw ti je porucio sve delove osim narandzastih pojaseva. Tako je to, kad se malo zakasni (neko kupi u medjuvremenu).  :'(

Novo dodavanje u porudzbinu vise nije moguce.  8)
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Jul 22, 2014, 15:50:31
Odgovor #4

stanislaw

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 60
Evo i gore pomenutog zloglasnog Stanislava na forumu   :)
Pozdrav sanaručiocima Nadju i Mixonu, a gazdu na ovu kuću bih zamolio da mi se javi na priv da krenemo da realizujemo ovu porudžbinu :)

Jul 22, 2014, 22:07:36
Odgovor #5

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
dje si po zlu poznati Standzo :) gazda u kuci nije pravi termin bas, vise u Legiji je to - "Prvi medju jednakima" :)  :D

danas su mi rodjaci doneli tan-listu iz beograda, pa racunaj da cu veceras u sitne sate uplatiti. takodje sam otklonio kvar na laptopu pa cu biti online.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Jul 23, 2014, 08:24:41
Odgovor #6

Mixon

  • Gost

danas su mi rodjaci doneli tan-listu iz beograda, pa racunaj da cu veceras u sitne sate uplatiti. takodje sam otklonio kvar na laptopu pa cu biti online.

Cuj otkrio... Pa ti si ga i pokvario, normalno da znas sta mu ne valja!  ;)
PS: Izvinjavam se zbog off topic-a, ali jednostavno sam morao :D

Jul 26, 2014, 03:11:12
Odgovor #7

Angeli

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 47
jel ovo i dalje aktuelno?

Jul 26, 2014, 10:42:47
Odgovor #8

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Mislim da nije, uplaceno je pre 4-5 dana i verovatno poslato. Provericu s Stanislawom.
« Poslednja izmena: Jul 26, 2014, 11:11:12 Belgrade`s finest »
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Jul 26, 2014, 14:29:34
Odgovor #9

Angeli

  • Plebejac

  • Van mreže
  • *

  • 47

Jul 26, 2014, 14:35:08
Odgovor #10

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Znam, nisam hteo da ih uzimam zbog problema s kintom, video sam da ih ima 2-3 hiljade. Recimo ovog svabu imas za 0.0086 po komadu, novo, u npr plavoj boji. Zute sam mu vec sve uzeo.

http://www.bricklink.com/store.asp?p=tomte&itemID=30925071

I naravno, dzabdzab je postarina ako je iznos veci od 65 jevreja. Samo da vidim da se oslobodim vat-a, jer se isporucuje na nemacku adresu.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Jul 28, 2014, 13:54:43
Odgovor #11

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Rece Stanislaw jutros da je prosao voz, proknjizeno je i poslato vec.

Obrati paznju na ovog drugog Nemca ako hoces, plave kockice (nove) su povoljne
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Avgust 20, 2014, 19:55:57
Odgovor #12

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
7 dana sam kidao zivce zbog paketa koji se izgubio. ortak koji je doneo sve pakete iz nemacke je doneo sve osim ovog, a ovaj je najvredniji bio (ukupna zajednicka porudzbina 110 eura plus ptt). danas ga je ortak sto prima pakete posle par dana peripetija nasao, bio zaturen u podrumu. pao mi je kamen s srca. nije lako ovo s paketima, pogotovo kada angazujem vise ortaka.

tako da moze lock.
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!