Legija - Klub ljubitelja LEGO kockica > Представите нам се

Pozdrav svima

(1/3) > >>

archy970:
Ja sam fan od malena Lego Technic-a, Krajem 70-tih i pocetkom 80-tih sam kao klinac imao par setova Technic-a u Parizu, gde sam tada i ziveo. Ti setovi su se vremenom zagubili, (ostalo po koji delic) ali sada imam klinca od 3 god. koji voli da se igra sa lego bagerima i kamionima pa se ja malo podmladio, narucujem delove sa Bricklink-a, sklapam i ujedno se zabavljam a klinac se igra njima. Za sada sam mu sklopio setove 8069, 8265 i 8052 i cekam narudzbinu iz Nemacke da mu zavrsim set 9397.

Miroslav:
Uvek pomislim kako bi mi bilo daleko lego-bogatije detinjstvo da je tada postojao bricklink. ;D

Dobrodošao!

Belgrade`s finest:
Dobrodosao! Cini mi se da si prvi ljubitelj technic-a  ovde :) Obzirom da vecina nas voli klasicne teme (Vitezovi, pirati, city). Pre mesec dana sam narucio technic control center (verziju I), a od skora i delove i bateriju za pokretanje panorame (planiram da je napravim, jos nemam dovoljno iskustva), koja bi bila ugradjena u city dioramu. S tim da bi preko CC, morala da se krece u odredjenim vremenskim intervalima, a ne non-stop.

Hlapen:
Dobro došao archy!!!
Kamioni su prelepi!

 :)

archy970:
Tek sam od skora se vratio Tehnic-u pa i nemam nekog iskustva da ti pomognem oko tvoje ideje, Technic se mnogo unapredio od doba kada sam se ja kao dete igrao i mnogo mi se svidjaju njihove mogucnosti, beskrajne su. Na Bricklink-u sam vec dosta toga narucivao pocev od  Maja ove godine tako da sam iskupio oko 5-6 hiljada delova samo iz technic theme. Sad cekam dve narudzbine od po oko 700 delova. Dosta toga sam uzimao i od Darka iz Valjeva, i on je na Bricklink-u, ima uglavnom polovne delove koji su kao novi, ali dosta toga sto ne nadjem kod njega uzimam iz inostranstva.

Hvala Hlapen. Sve je napravljeno od delova kupljenih na Bricklink-u.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju