Legija - Klub ljubitelja LEGO kockica > Представите нам се

Pozdrav od Svonsija

(1/1)

streci:
Pozdrav, zaboravio sam na predstavljanje i odmah poceo sa pitanjima, ne ljutite se!!!!!
Ja sam Svonsi,inace sam iz BG i raduje me da nisam jedini koji je presao 18, a da voli letelice i ostale setove.
Od malena ljubitelj  Star Wars fransize, pa i Lego Star Wars setova letelica, omiljeni serijal Lego Star Wars New Hope  i film,cetvrta deo. Imam novu T/16 Skyhooper iz 2015 godine letelicu iz tog serijala skoro nabavljenu, cisto da napomenem, ali ne prodajem.
 Radujem se itekako novom filmu Star Wars,odnosno novim filmovima i nadam se da ce biti i u Domu Sidnikata,volim velike bioskope.  Elem,Star Wars je kao sto znate ovde mnogo skup, pa cenim da cu zajedno sa vama nekad naruciti neku letelicu iz ranijih godina koje budu u radnji polovne iz inostranstva, gde  vidim da je mnogo isplativije.
  Naravno i nestrpljiv sam,sto mi je mana i nadam se da ce biti otvorene radnje uskoro ljudi gde ce biti letelica.  ;)


Mixon:
Pozdrav i dobro nam dosao!
Kao sto sam ti na pp rekao, imas i ovde ljubitelja sw tematike, a uskoro ce klub imati i izlozbu povodom premijere novog sw filma....

archy970:
Dobrodosao Svonsi.

Miroslav:
Dobrodošao! Vidim da ću morati da napravim i neki SW smajli :isl:

Maksimus:
Pa dobro ti nama dosao!

Nema potrebe da pravis SW smajlije, i ovako se ne vidi lice od kacige! :D

Navigacija

[0] Indeks poruka

Idi na punu verziju