Autor Tema: Made in Belgrade  (Pročitano 38524 puta)

Maj 08, 2015, 22:16:02
Odgovor #90

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Still working...


U sredini cu da zabodem nesto drugo u odnosu na nacrt, to cuvam kao iznenadjenje :)

A oni koji nisu pratili sta gradim od pocetka, slika je dole:
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Maj 10, 2015, 07:32:18
Odgovor #91

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас


Gledao sam malo ovu sliku, pa sam pravio nesto svima poznato, po uzoru na Ponos grada, posto nemam odgovarajuce kocke, ali cu se svakako potruditi da ih nabavim u skorije vreme :) ovo je ipak profesionalna deformacija, ali ja gradim kako mi prija, i u skladu s kockama koje imam :)



I naravno, posto ce ovo videti izlozbu, umesto goluba ide Sova, zastitni znak Noci Muzeja. Sovu nisam planirao, vec se sve gradi u hodu :)







Cvetni trg, uz spomenik, spreman i zapakovan za izlozbu :)
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Maj 10, 2015, 10:35:52
Odgovor #92

archy970

  • Gost
Zoki, prosaraj to malo, previse je sivo. Inace lepo izgleda ali previse jednobojno.  ;)

Maj 10, 2015, 10:37:09
Odgovor #93

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
hvala.
vec je upakovano i spremno, mozda nekom drugom prilikom, sad nemam vremena za prepravke :)
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Maj 10, 2015, 11:06:59
Odgovor #94

Mixon

  • Gost
Odlicno je ovo! Kad ga budes otpakovao, i postavljao, podigni malo ruku koja drzi mac, obrni saku i ponovo postavi mac, tako da ce mu stajati ravno zaboden u postolje!

Maj 10, 2015, 11:54:34
Odgovor #95

Profa21

  • Patricij

  • Van mreže
  • **

  • 693
Slažem se sa momcima, treba malo da prošaraš, ubi ga ova samo siva.
I da, ako okreneš šaku, bolje će mu mač ležati u ruci.
I moj savet, probaj da za stub staviš 2x2 okrugle, umesto 4x4.

Inače jako lepo izgleda! Bravo  :)

Maj 11, 2015, 07:55:07
Odgovor #96

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Хвала, ово је непланирано испало, а ја сам претурао шта имам од коцкица :) Смарао ме је сам поглед на средину цветног трга и одлучио сам да мењам, не требају ми чак 3 реда цвећа :)
Могао сам узети сабљу или гладијус, а онда би лепо легао на постоље. Боја, и изглед мача се у том случају не би подударали.

Што се тиче округлих 2х2, немам их. Кад наручим, биће замењене. До тада стајаће овако, а кад будем купио пар дбг масон коцкица, прошараћу Победника.

 ;)
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Maj 31, 2015, 09:33:21
Odgovor #97

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Градили још ништа нисмо, ал смо зато мало цртали :)



Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Maj 31, 2015, 13:24:57
Odgovor #98

Maksimus

  • LEGiOnar
  • Patricij

  • Van mreže
  • ******

  • 707
Kakve ce tek gradjevine da budu kad je crtez ovako dobar? ;)

Jun 04, 2015, 14:49:02
Odgovor #99

Profa21

  • Patricij

  • Van mreže
  • **

  • 693
Opasan crtež!  :)

Jul 21, 2015, 17:19:03
Odgovor #100

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас








"Veliki kolekcionar i nikakav MOC-er" opet jase :)

Od srusene zute stanice, doslo vreme da se opet valjano iskoriste zute kockice, njih 15.000, plus, stize upravo jos dodatnih 2.000 1x2 brickova s bricklinka :)

Fantasy castle raste ko iz vode :) Jedno krilo dvorca je gotovo, samo fali da ukrasim dve najvise kule :) a onda gradim drugu, istovetnu, i na kraju ulaz s resetkama :)

Ovaj dvorac ce se prostirati na 8 48x48-ica, i s 300 potpuno opremljenih ratnika, s 8 brodova koji ga napadaju s mora. Ko ce ga napasti s kopna - ostaje iznenadjenje.

Premijera dvorca bice za otprilike mesec dana na izlozbi kluba, a mozda i ranije na izlozbi jednog komsijskog LUG-a.

 ;)
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Jul 21, 2015, 17:46:02
Odgovor #101

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Uf, uvek zaboravim da slikam posebne kule :) Neke vec idu do plafona :)



Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Septembar 29, 2015, 23:47:30
Odgovor #102

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Nesto sa cim se zezam celo popodne, pogotovo sto su izlozbe prosle pa imam vise vremena:









Ugaoni modular - taverna na spratu, a u prizemlju prodavnica ili restoran, videcu. U prizemlju mi fale prozirna stakla s nalepnicama.

Sa 9 kupovnih modulara koje imam, plus ovaj pravljeni, pa da konacno zatvorim konstrukciju, tj. da ne bude vise "rupa" na cosku. Kad se pogleda slika modulara pozadi, vidi se da nije iste duzine kao napred, a razlog tome su plejtovi. Uglavnom, zadovoljan sam kako ide, ispasce dobro na kraju
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!

Septembar 30, 2015, 00:15:19
Odgovor #103

Maksimus

  • LEGiOnar
  • Patricij

  • Van mreže
  • ******

  • 707
Ne mogu da uvelicam slike na telefon ali po ovome sto mogu da vidim lepo izgleda!
Jel ova bela gradjevina jos jedan modular u nizu?

Septembar 30, 2015, 00:16:07
Odgovor #104

Belgrade`s finest

  • LEGiOnar
  • Trijumvir

  • Van mreže
  • ******

  • 3660
  • Lični tekst
    Марко Лициније Крас
Jos jedan u nizu, bice poslasticarnica, samo sto je 16x32, mozda je prosirim na 32x32, inace radjen blizu dizajna Pet Shop-a
Легија ће победити ако храбро бори се, редом гази све, ЗАПАМТИЋЕ СВАКО ДОБРО ЛЕГИОНАРЕ!